NAW-BUD Usługi Remontowo-Budowlane

Krosno

Opinie o NAW-BUD Usługi Remontowo-Budowlane

kojot

ek, konkretnie to zależy od roboty jaka się trafi. Ciężko jednoznacznie powiedzieć tak czy inaczej. Myślę,że jednak z doświadczeniem spokojnie 5 tysięcy zarobią.

ex

Wiadomo stawki nie są rewelacyjne, ale dla osób które chcą sobie dorobić myślę, ze nadaje się idealnie. Zwłaszcza, ze z szefem można się dogadać bez większych problemów.

Gość

Polecam!

Rofi

Ja również jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ta firma. Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam!

Zainteresowany

Patryku więcej konkretów:) Wynagrodzenie? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie widziałem na ich stronie, ze poszukują nowych ludzi na terenie Krosna.

Patryk88

Uważam, ze firma jak i sam pracodawca godny polecenia. Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy (staż), i muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony przyjęciem mnie, czy też pierwszym wynagrodzeniem.

Zostaw opinię o NAW-BUD Usługi Remontowo-Budowlane - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NAW-BUD Usługi Remontowo-Budowlane