Sara Int.

London

Opinie o Sara Int.

Michał

Witam, może mi ktoś podpowiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja w firmie Sara Int., znajomy pracował u nich rok temu i nie narzekał, ale wiadomo, że coś się mogło zmienić. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi :) @marcel, pisałeś o możliwościach rozwoju to dość ciekawe i zachęcające :)

klyent

Po 1 telefonie mam podobne wrażenie. Jak paniusie ze skarbówki w polszcze. Błe nie wiem po co miałbym im płacić? Klyen w krawacie jest mniej awanturujacy sie....

Klient

"Teraz macie okazję wstępnie zapoznac się z ich profesjonalnym podejściem i ogromnym zaangażowaniem w obsługę klienta" Nic z tego,pusty frazes nie mający przełożenia na rzeczywistość.Pełen nieprofesjonalizm,prywatne wygłaszanie opinii na temat zadawanych pytań typu "głupi pomysł" gburstwo i adhd. Pytania zadaje się po to by laik w sprawach księgowości uzyskał rzetelną odpowiedź i obsługę na poziomie czego paniom szczególnie zaraz na prawo po wejściu do biura brakuje.Kpina z klienta,burdel w biurze.Nastawienie pań w szczególności pani [usunięte przez moderatora] to jakieś nieporozumienie.Nie polecam i odradzam korzystania z tego biura.

Zostaw opinię o Sara Int. - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sara Int.