P. P. H. U. "JVM" Jarosław Mucha

Skałka

Opinie o P. P. H. U. "JVM" Jarosław Mucha

xxx

Wynagrodzenie akordowe - ile sztuk zrobisz tyle masz . Żeby do 2tyś zarobić to trzeba pracować 12h dziennie . Brak urlopu i świadczeń . Szef na poziomie hahaha zwłaszcza jak dziesiątego odbija z wypłaty tłumacząc że się nie zarobiło . Co do szanowania ludzi - to brak szanowania ludzi .

Kate

poprawka:-)zjadłam literke miało być jakość wyrobów :-)

Kate

Witam,ja pracuję w tej Firmie i jestem również bardzo zadowolona.W Firmie tej pracują wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem,sumienni,jakość wyrobó jest na wysokim poziomie,atmosfera w pracy bardzo dobra,a już nie wspomne o szefie to naprawdę facet na poziomie i szanuje ludzi,super gościu :-)Są szkolenia jeśli ktoś chce podnosić kwalifikacje to nie ma przeszkód.

Xxx
@Kate 30.05.2016 21:50

Jakie szkolenia?! Szanuje ludzi??!! Śmieszna jesteś

Witam,pracuję w Firmie od niedawna i jestem bardzo zadowolona,atmosfera super,szef szanuje ludzi i to spoko gość.Są godne warunki pracy.Praca nie jest ciężka.To moja jedna z najlepszych prac.Pozdrawiam :-)

Ta Firma to porażka , ludzie dajcie sobie spokój pracujecie tam za grosze

Zostaw opinię o P. P. H. U. "JVM" Jarosław Mucha - Skałka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. P. H. U. "JVM" Jarosław Mucha