bookland

Lublin

Opinie o bookland

witam Państwa mogę coś powiedzieć o tej firmie bo w niej pracowałem dla mnie to porażka totalna na czele stoi Pan (usunięte przez administratora)dyrektor regionalny który nie potrafi pracować z ludzmi tylko wymaga jak sprzedawać po wysokich cenach,nie ma żadnych pomysłów na rozwój frmy myśli że jest niezastąpiony. Panie (usunięte przez administratora) jest 7 lat dobrych ale teraz przyjda wie Pan jakie lata. nie proponuje tej firmy i nie pozdrawiam Pan (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o bookland - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bookland