AMCO GAZ

Białystok

Opinie o AMCO GAZ

Ja

tragedia, amco bircenau, zaharować się można na śmierć, wypłata nigdy na czas, nie można raz na 5 lat zachorować, zero podwyżek,mistrzowskie [usunięte przez moderatora]skutkuje awansem, nadgodziny źle naliczane, za prace w nocy nie ma dodatków, umowa tylko na czas określony, posiłek regeneracyjny zimą to pasztet za 80gr, a latem butelka wody na 3 dni, każą oszukiwać klientów, [usunięte przez moderatora], właściciele każą myśleć że pracując u nich niebo liżesz szok NIE POLECAM!!!!!! tragedia!!!!

Pracownik-Białystok

Śmiech na sali, wypłaty nie na czas, kierownicy i dyrektor t.ł. hahaha oby kiedyś się coś zmieniło. no nic wracam do pracy:)

Gość

Brak szacunku dla pracowników, kiepska atmosfera w pracy, kiepscy kierownicy, duża rotacja, opóźnienia w wypłacaniu wynagradzenia, wykorzystywanie pracowników (praca w dni wolne - nie wypłacane wynagrodzenie), brak możliwosci rozwoju. Nie polecam

Zostaw opinię o AMCO GAZ - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMCO GAZ