CARE 24(opiekunki )

Gdańsk

Opinie o CARE 24(opiekunki )

ala

Dziewczęta moje kochane! Czy jest tu jeszcze jakaś osoba która z nimi wyjeżdża albo po prostu dla nich pracuje? Jeśli tak napiszcie mi proszę jak to u nich teraz wygląda z wyjazdami, umową, zarobkami i ubezpieczeniem, bo chciałam podjąć u nich pracę. Alina

boguslawa

polecam ta firma ,zadnych klopotow z wyplacaniem pieniedzy ,zarobki nie najgorsze ,sa gorsze!

Basia

OCZYWIŚCIE CHODZI O FIRMĘ - CARE 24 Z GDAŃSKA

Basia

Firma zatrudniająca opiekunki za granicą m,in.w Niemczech.Niesamowite przekręty,okradanie pracowników pomimo bardzo niskich zarobków.Ostrzegam

Zostaw opinię o CARE 24(opiekunki ) - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARE 24(opiekunki )