jjdm

Opinie o jjdm

buba

Siema wszystkim czy cukiernia dalej normalnie prowadzi działalność? Kiedyś chyba było więcej informacji na ich temat w necie teraz to trochę kuleje tak uważam bo nawet jak znajdziesz jakąś ofertę to nie możesz nigdzie tego potwierdzić czy to oni... Wie ktoś

A.l

Jest to firma mamiąca obietnicami, które nie maką pokrycia! Szef Dan ubliża ,poniża, kłamie,stosuje za przyzwoleniem swoich szefów mobing! Jest prostakiem ,który nie szanuje polskiego pracownika i traktuje wszystkich jak śmieci. Firma oszukuje z wypłatami ,nie ma pojęcia o polskim kodeksie pracy i nie przestrzega żadnych praw pracowniczych! Nie dajcie się oszukać, to jest współczesny holokaust !!! P.s Jak można zezwalać na prowadzenie działalności takiej "FIRMY" w Polsce! SKANDAL!!!

anonim - 2009-05-15 20:39:22 moim zdaniem to jeden wielki burdel... samie nie wiedzą już ile komu kasy są winni. dokladnie !!!!!!!!!! [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle !!!!!!!!!!

Zostaw opinię o jjdm - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jjdm