bluecollar -DS Hobro

Hobro

Opinie o bluecollar -DS Hobro

sm

polacy pracujący tam są pośmiewiskiem miasteczka w którym mieszkają ci cwansi poprzeprowadzali sie do wiosek obok jedyna pozytywana rzecz to paliwo które jest tanie i nic więcej

witam pracowałem tam jakiś czas norma dzienna jest nie do przyjęcia spawać montować i prostować podołasz jeśli będziesz podpłacał warunki mieszkaniowe to masakra obiecują nadgodziny a tak naprawde żadnych nie zobaczysz chyba że narobisz świństw rodakom . kable i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic więcej

Orzynają na czym tylko się da. Mieszkanie 3000 koron w podłych warunkach. Nie polecam

Zostaw opinię o bluecollar -DS Hobro - Hobro

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bluecollar -DS Hobro