ZPM ŁUKOSZ

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o ZPM ŁUKOSZ

ZPM ŁUKOSZ to obóz pracy a ludzie którzy tam pracują są wykorzystywani.Kobiety zarabiają jałmużnę a robią identycznie to samo co mężczyżni,na tym zakładzie jest dyskryminacja kobiet.od wczoraj panują masakryczne zwolnienia na wszystkich działach,dyrektor ma to gdzieś zwalniając taką osobę która ma rodzinę i dzieci i dla której to był jedyny zarobek, woli pozostawić nieroboli i lewusów którzy mają na wszystko wyjebane.Jedzenie stare,ochydne i zimne.Wolą przyjąć ludzi z UP,ponieważ mają jeszcze za nich płacone.Ten Zakład to smród i syf!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o ZPM ŁUKOSZ - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPM ŁUKOSZ