Sygma Banque

Opinie o Sygma Banque

Natalia

Czy po przejęciu Sygma Banque przez BGŻ BNP Paribas SA. pracownicy odczuli jakieś zmiany? Czy to były zmiany na lepsze czy gorsze? Czy zamknięcie tego banku było spowodowane brakiem klientów? Rozumiem, że wszystkie oddziały zostały przerobione pod nowy bank, ale czy personel został ten sam, czy przejęcie wiązało się z jakimiś zwolnieniami?

hgnm

Może dla niego/niej jest znany @barena, może tylko ty nie znasz :P

barena

Co Ty bierzesz? :) Znany bank? W Tv się reklamuje? :) Dobre :D

Lonok

Sygma odnoszę wrażenie, że przeznaczona jest dla klientów nieco zamożniejszych. Pozostawiam to do weryfikacji, chociaż produkty bankowe nie wydają się być najatrakcyjniejsze na rynku to może pewna ich kombinacja powoduje, że klienci czują, że oferta jest adresowania 51 - często to poprawne adresy są. Kwestia zdrowej podejścia do swoich o obowiązków.

Mira

Dobry pracodawca z kompetentnymi ludźmi

Kirigakue

Jestem zadowolony z w firmy, bardzo mi się podoba praca tutaj. Jasne zasady, dobre zarobki (jak dla mnie), perspektywa awansu, obiadki na szkoleniach hehe To jest to czego szukałem :) Lepiej niż w Getinie i T-Mobile :) Nie ma się do czego przyczepić

KTOS

Odradzam prace w Poznaniu, kierowniczka uwaza ze nalezy tylko sprzedawac a obslugi po sprzedazowej nie ma, klient ma sie sam bujac z problemem, albo jak najszybciej zniknac z placówki; A POTEM KLIENCI NARZEKAJA!. , czepia sie wszystkiego, nawet osoby z zewnatrz sie zastanawiaja co sie dzieje u nas nie tak. w weekendy pracuje sie po 12 godzin i ma to gdzies aby poukladac kazdemu po 8 godzin grafik. klamie na rozmowach rekrutacyjnych ze wszyscy realiuzuja plan sprzedazowy, a to nie prawda, moze jak 2 osoby zrobia. a potem sie sama dziwi ze jej prawie nikt nie przychodzi na rozmowy. LUDZIE SZUKAJCIE PRACY GDZIE INDZIEJ! wszystkie nowo przyjete osoby mysla o zmianie pracy. A kierowniczka z drugiego punktu podobno jest nawet "lepsza". Sami robią sobie prezenty na gwiazdkę za duże pieniądze, a dziecku w paczce dadza marna zabawkę.

karla55

Witam moja babcia tez ma problem z tym bankiem 4 lata temu wziela od nich kredyt na dwa lata i wszystko splacala na czas no ale po splacie calkowitego kredytu dalej jej przychodzily druki do splat tylko ze z mniejszo kwoto ona niewie za co placi jak jak ja dzwonilam do nich to oczywiscie nie chcieli ze mna rozmawiac bo to babcia wziela kredyt nawet tlumaczac im ze to starsza kobieta nic d nich ie dochodzilo a ja chcialam sie tylko dowiedziec za co ona dalej placi no ale oczywiscie juz ida nastepne 2 lata i ona dalej placi i poprostu niewiemy co z tym zrobic dlatego KAZDEMU ODRADZAM BRAC CO KOLWIEK OD NICH NO I NIEWIEM JAK TA MOJA BABCIA BEDZIE DLUGO SIE ZNIMI MECZYLA

nieuczciwa firma lekceważą klienta nie stać ich na odpisanie na list masz problem to uważaj bo cię zniszczą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] żerują na takich naiwniakach jak my

hghf

Sygma jest właścicielem Cetelemu, Polecam lekturę o nim, dowiecie się dlaczego pracownicy są tacy nie inni...

ktosia

Sygma to najbardziej bandycki bank z jakim sie spotkałam.Obsługa niekompetentna.Mozna zjesć beczke soli zeby się tam dodzwonic.Działą tylko windykacja,ktora łaczy z BOK a raczej udaje ze łaczy bo połaczenia brak.Umowy a raczej zamotane papiery nic nie mówią.Wszystko wychodzi jak zaczyna się spłacanie .KOSZMAR!!!!!!!!! Omijajcie z daleka sygme

ks

zgadzam się zupełnie obsługa klienta na poziomie bardzo niskim a zasady kredytowe gorsze niż w prowidencie

Zostaw opinię o Sygma Banque - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sygma Banque