2 Dodaj opinię
counter
2 82 54 5 1

Opinie o GenoPlast Biochemicals

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 godzin.

Jak długo czekaliście na odzew z GenoPlast Biochemicals? Oddzwaniają zawsze?

TakNie1
Karolina Nowy wpis

Bardzo dobra firma, w wielu portalach można znaleźć takie opinie, polecam pracę.

TakNie5
Pytanie Nowy wpis

Co jaki okres czasu w GenoPlast Biochemicals można ubiegać się o podwyżkę?

AGA Nowy wpis
@Pytanie

Po podniesieniu swoich kwalifikacji.

TakNie4
baby_yoda

Pracodawca nie pofatygował się, aby po zakończonej rozmowie kwalifikacyjnej powiadomić mnie czy zostałam przyjęta do pracy, czy nie (tak trudno napisać krótki mail lub zadzwonić?).

Tak7Nie3
ANIA

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko Pracownik Działu Administarcji trwa? Poprosze o mniej więcej widełki płacowe na tym stanowisku dla osoby po studiach chemia analityczna. Z góry bardzo dziekuję

Tak2Nie4

@ANIA

Witam Panią Rekrutacja trwa. Większość Naszego zespołu to ludzie po Chemii. Zapraszam do Nas do Firmy. Pracownicy po tzw. studiach kierunkowych są u Nas bardzo mile widziani. Zapraszam Serdecznie PS. Proszę o kontakt oraz wysłanie CV na adres biuro@genoplast.pl. Na pewno się z Panią skontaktujemy. Z poważaniem Dr Tomasz Schroder

Tak3Nie8
Szymon

Witam. Wysłałem cv na stanowisko PAKOWACZA(dostępne na stronie pracazarogiem). Skończyłem technikum o profilu logistycznym z kwalifikacja logistyka. Posiadam także kurs magazyniera oraz uprawnienia na wózki widłowe. Mam doświadczenie z pracami magazynowymi (staż).Zastanawiam się czy posiadam jakieś szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w Państwa firmie. Pozdrawiam

Tak1Nie4

@Szymon

Witam Pana Zapraszam do Naszej firmy w godzinach od 08-16. Od pon -piątku

Tak4Nie6
@GenoPlast Biochemicals

Witam, dziękuję bardzo za szybką odpowiedź oraz zaproszenie. Postaram się przyjechać do Państwa w jak najszybszym czasie. Pozdrawiam.

paniWalewska

Bardzo długo trwa rekrutacja w tej firmie-niestety. Pracodawca szuka ludzi związanych z branżą a tych na rynku pracy w okolicach Starogardu brak. Ja także czekam na jakąkolwiek odpowiedź od pracodawcy choćby potwierdzenie, że moje CV dotarło do pracodawcy(większość firm daje jakąś odpowiedź) i będzie rozpatrywane. Niestety nie doczekałam się do dnia dzisiejszego.

Tak12Nie4

@paniWalewska

Witam Panią/Pana Jeżeli Pani wykształcenie jest w kierunku biotechnologia, chemia analityka medyczna zapraszam do wysłania CV. Na każde odpowiadamy w 100%. Być może Pani cv dostało sie do spamu Manager

Tak4Nie3
@GenoPlast Biochemicals

Wysłałem dwa CV na stanowisko Pakowacz i na żadne z nich nie otrzymałem 100% odpowiedzi jak Pan/Pani zapewnia. Także dodałem pytanie odnośnie tego czy mam szanse na rekrutacje, zostało ono usunięte. Niezbyt traktujecie osoby chętne do pracy.

Tak2Nie1

Czy można liczyć w GenoPlast Biochemicals na prywatną opiekę medyczną?

ASHA

Ciekawa jestem czy na stanowisko pakowacza paczek medycznych potrzebne jest wyksztalcenie kierunkowe czy wystarczy srednie? Mam 12 letnie doświadczenie pracy w firmie medycznej, m.in w dziale wysyłkowym, niestety wyksztalcenie tylko srednie, zastanawiam się wiec czy sa jakiekolwiek szanse żeby zostać zaproszonym na rozmowe kwalifikacyjna? Pozdrawiam.

Tak1Nie4

@ASHA

Witam Panią Serdecznie zapraszam Panią na spotkanie do firmy GenoPlast Biochemicals w godzinach 8-16 od pon-pt. Proszę powołać się, że jest Pani umówiona z szefem na rozmowę. Z poważaniem Dr Tomasz Schröder

Tak3Nie3
ASHA
@GenoPlast Biochemicals

Witam serdecznie, Bardzo dziękuję za odpowiedź i zaproszenie na spotkanie, przyjadę do państwa jutro w godzinach południowych. Z poważaniem Joanna Brzezińska.

TakNie2
Zuzanna

Zajrzałam na stronę internetową pracodawcy w poszukiwaniu ofert pracy, jednak niczego takiego nie znalazłam. Może ktoś z obecnych pracowników wie, czy są obecnie prowadzone jakieś rekrutacje? Mimo tymczasowego braku ofert pracy warto zaglądać na stronę, by odrobinę lepiej poznać firmę. Więcej o jej założeniach i sukcesach możecie przeczytać tu: https://www.genoplast.pl/webpage/o-firmie.html. Czy GenoPlast jawi Wam się jako dobry pracodawca, dający szansę na rozwój?

TakNie5
bart1819

Czy ktoś się wypowie dlaczego Pracodawca nie zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną? Ciągle Genoplast szuka pracowników na kilka stanowisk, lecz nie odpowiada nikt na przesłaną aplikację. Wymagań pracodawca nie podaje zbyt dużych, akurat moje wykształcenie jak i dotychczasowe doświadczenie wg. uprawniają mnie chociaż na rozmowę kwalifikacyjną, niestety żadnej odpowiedzi od 2 miesięcy się nie doczekałem. Pytanie kogo w takim razie firma szuka?

Tak11Nie4

@bart1819

Drogi Użytkowniku Rekrutacja w GenoPlast trwa do końca października. Po tym terminie Nasz dział rekrutacji będzie kontaktował się z wybranymi osobami. Prosimy jeszcze o trochę cierpliwości. Do składania CV zapraszam głównie osoby powiązane z branżą biotechnologiczną, chemiczną oraz pokrewną Manager

Tak4Nie1
milaanka2018
@GenoPlast Biochemicals

Witam. Czy rekrutacja dotyczy wszystkich stanowisk i ofert pracy? Na stronie Urzędu Pracy można znaleźć kolejny raz przesunięty termin składania dokumentów na takie stanowiska jak: Pracownik ds. obsługi po sprzedażowej, Stacjonarny Przedstawiciel Handlowy, Specjalista do spraw zamówień publicznych czy Pracownik Oferent - Ofertowanie.

Tak8Nie

@milaanka2018

Witam Panią Ze względu na rozwój firmy i rozpoczęcie sprzedaży nowego asortymentu, potrzebujemy pracowników na każde z powyższych stanowisk. Zapraszamy do składania cv Z poważaniem Manager

milaanka2018
@GenoPlast Biochemicals

Rozumiem. Dziwi mnie jednak ciągłe przesuwanie terminów składania aplikacji. Czy osoba, która przesyła Państwu CV może w takim razie liczyć na jakąś odpowiedź i czy kiedykolwiek zamierzają Państwo zdecydować się jednak na obsadę stanowisk konkretnymi osobami a nie przedłużać terminów aplikowania. Jakie wymagania w takim razie musi spełnić kandydat aby przejść etap rekrutacji i choćby odbyć rozmowę kwalifikacyjną? Czy pracowników np. na stanowisko Pakowacz Paczek tak trudno "zdobyć"?

Tak7Nie1

@milaanka2018

Witam Pana Jeśli uważa, Pan/Pani, że ma Pan kwalifikacje aby pracować w Naszej firmie, proszę o przesłanie cv ponownie. Może Pana aplikacja wylądowała w spamie, dlatego też nikt z Panem/Panią się nie skontaktował. Zapraszam ponownie do aplikowania. Szukamy głównie biotechnologów, chemików, oraz osób z wykształceniem pokrewnym Z poważaniem Manager

Pracodawca

Chciałbym poinformować, że rekrutacja na stanowisko przedstawiciel handlowy trwa dopiero od 10.10.2018.

Aga

Witam wszystkich! Polecam Firmę,profesjonalizm, dobra atmosfera w pracy, bardzo dobre zarobki. Aga

Klara

Super firma! Bardzo fajne warunki pracy Pracodawcy bardzo zaangażowani w swoją pracę Szczerze polecam!!!

Tak4Nie3

Aneta
@Klara

Witam Też tak uważam. Jestem przedstawicielem tzw. stacjonarnym. Firma daje szanse na dobre zarobki. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz, a mam na myśli handlowanie to śmiało startujcie. Aktualnie firma poszukuje 5 regionalnych przedstawicieli na Polskę

Greg
@Aneta

Moim zdaniem lepszej pracy z branży biotechnologicznej nie dostaniesz. Firma daje dobre wynagrodzenia za uczciwą pracę. Jeśli masz parcie na $ to w regionie pomorskim, starogard gdański najlepsza praca. Polecam

FINE
@Klara

W Starogardzie jest kilka podobnych firm Np. Słynne call center w polmedzie, oraz firma od ziół. W GenoPlast są nieporównywalnie lepsze warunki płacowe. Firma stawia na profesjonalizm

Tak6Nie

greg

Jeżeli nie masz odpowiedniego wykształcenia to sobie daruj, tam pracują wszyscy po studiach.

Angela
@greg

Dzięki Greg za info, mam średnie wykształcenie, dostałam skierowanie z pup na stanowisko magazyniera, w pup powiedziano ze nie jest potrzebne doświadczenie także chyba w tym pup mają jakieś sprzeczne informacje, mówisz ze pracują w tej firmie wszyscy po studiach a pup twierdzi ze nie potrzeba żadnego doświadczenia na tym stanowisku.

Dedal

Drogi "H.R"... informuję Cię, że to uczone słówko, które chcesz użyć brzmi: "frustracja"... a podobno sami geniusze w Waszej firmie pracują.

Tak2Nie2

Tak2Nie

loki

witam , mam pytanie odnosnie stanowiska magazyniera/pomocnika czy rzeczywiście jest to praca tylko dla kobiet ,bo ogloszenie na stronach pup tak wlasie brzmi, czy mezczyzni takze moga aplikowac ???

Tak1Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w GENOPLAST BIOCHEMICALS? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Kasia
@Administrator

Pracodawca ceni sobie solidnych i pracowitych ludzi.Nikogo nie trzyma na siłę.Jezeli komuś się nie podoba , droga wolna.Pracy podobno jest dużo.

Tak2Nie

DARO.
@Kasia

Ha,ha a pracownicy cenią sobie rzetelnych i uczciwych pracodawców, teraz mamy takie czasy, że to praca szuka człowieka.

Krzyś
@DARO.

Byle kogo żaden pracodawca nie zatrudni

Tak11Nie

Kierownik

Firma nie podaje warunku obowiązku znajomości biotechnologii, ponieważ w Starogardzie takich ludzi na rynku nie ma. Jednakże są ludzie, którzy mając wykształcenie wyższe cechują się tzw. inteligencją wrodzoną i potrafią przyswoić cennik 6 stronicowy wraz z katalogiem złożonym z 6-8 stron. Na takich na szczęście firma trafiła i pracują u nas po 7 lat. Jest to specyficzna branża naukowa i nie każdy potrafi się odnaleźć. Nie każdy równiez umie rozmawiać z kadra naukową, lekarzami, doktorami czy z profesorami. To jest specyfika tej pracy niestety Pozdrawiam

coś nie tak...
@Kierownik

Skoro firma na takich trafiła to dlaczego poszukujecie pracowników na kilka stanowisk ?

Tak11Nie

Zuzanna

@Nie polecam, a możesz napisać czym konkretnie różni się to co przedstawiane zostaje pracownikom podczas rozmowy rekrutacyjnej, od tego co rzeczywiście spotyka pracowników podczas wykonywania swoich obowiązków? @D.S. w jakim sensie trudno zwolnić się z GENOPLAST BIOCHEMICALS?

Zuzanna

@Obecny pracownik, z Twojej opinii na temat GENOPLAST BIOCHEMICALS wynika, że widzisz sporo plusów co do pracy w tej firmie. Czy zechciałbyś je wymienić? Napisałeś tez o paru sprawach do poprawienia by w firmie działo się jeszcze lepiej. Co konkretnie byś zmienił? @dyziol, Twoje pytanie jest bardzo ważne i również liczę na to, że ktoś na nie odpowie. A może Ty już wiesz coś więcej i się tym podzielisz?

Obecny pracownik

Idealnych firm nie ma, zawsze cos można poprawić ale nie jest źle,

Daniel

Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji o pracy w firmie?

Tak4Nie

S.Did.
@Daniel

Witaj Danielu, pytasz o informacje odnośnie pracy w firmie Genoplast, także odpowiem Tobie krótko, praca w tej firmie to przerost treści nad formą, ale każdy musi przekonać się na własnej skórze i "blednych" decyzjach odnośnie nowej pracy. Pozdrawiam i życzę powodzenia na gruncie zawodowym.

Henryk

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację?

Tak21Nie

Marta

A ja właśnie jestem zatrudniona od dwóch msc. Tak wyrozumiałych szefów dawno nie miałem. Jak zachorowało mi dziecko bez problemów miałam wolne, jak musiałam pilnie wyjechać w sprawie rodzinnej również. Widać że opisuje to osoba która właśnie wyleciała z hukiem. Jak w życiu Ci co pracują sumiennie u każdego mają dobrze, Ci co się obijają niestety nie. Szef z kolei to bardzo wykształcony człowiek i nie słyszałam od starszych pracowników, żeby kiedykolwiek podnosił głos, jedynie to zwraca kulturalnie uwagę co warto poprawić a co jest w porządku. Jak w każdej pracy

Tak10Nie
Bolo

Czy GENOPLAST BIOCHEMICALS ma jakieś potrzeby kadrowe? Słyszałem, że to dobry pracodawca, może coś bym tu znalazł dla siebie?

Zuzanna

Pracujesz w GENOPLAST BIOCHEMICALS? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia oraz tego co najbardziej lubisz w swojej pracy.

Tak31Nie

Andrzej

Mam pytanie odnośnie placówki w Rokocinie (woj. pomorskie). Jak wygląda praca magazyniera, jakie są zarobki, ile zmian, jaka atmosfera i czy da pogodzić się pracę magazyniera z studiami zaocznymi ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Patryk
@Andrzej

Witaj Andrzeju! Z tego co wiem, to pracodawca zmieścil oferte pracy na stronie UP, w tej ofercie jest wszystko napisane, chociażby proponowane zarobki. Pracodawca jest ok, atmosfera w pracy normalna, wszyscy pracownicy sa po studiach, wiec duza kultura jest w pracy o co dbaja właściciele. Jezeli jestes chetny do pracy to jest bardzo dobre miejsce,na pewno jest dla ludzi, którzy chca pracowac a nie tylko do pracy przychodzic. Patryk

Andrzej
@Patryk

Jak wyglądają godziny pracy? Ile zmian ?

Tak4Nie

Malwina

GenoPlast Biochemicals oferuje produkty do Hodowli Komórkowych- Nest Scientific Biotechnology, do PCr, Plastiki Marki Biologix. Polecam !

Tak6Nie

Zostaw opinię o GenoPlast Biochemicals - Starogard Gdański