GenoPlast Biochemicals

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GenoPlast Biochemicals

Karol Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Witam. A nie wiecie czasem czy w tej firmie nie potrzebują kierowców kat B+E. Dziękuję za info. Pozdrawiam

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z GenoPlast Biochemicals? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

genoplast
@Pytanie

Witam Poszukujemy 20 handlowców do nowego projektu. Jeśli jest Pani/Pan zainteresowany/a zapraszamy do składania cv. Z poważaniem zespół GenoPlast

luk Nowy wpis

Żadne grupowe.

moelish
Kandydat

Witajcie, czy może ktoś podpowiedzieć co się dzieje - firma już po raz któryś wystawia ogłoszenie na Przedstawiciela Naukowego..

@moelish

Pewnie, że możemy Poszukujemy 20 handlowców na całą Polskę. Tylko do jednego projektu. Jeśli jest Pani/Pan zainteresowany zapraszamy do składania cv.

Patryk Nowy wpis
@moelish

Odradzam pracę w tej firmie. Tragiczna atmosfera, (usunięte przez administratora), ciągle straszenie zwolnieniem. Czy nikogo nie dziwi fakt że są tu tylko pozytywne opinie ... I że nikt nie chce u nich pracować ?

Zosia
Kandydat

Witam. Dla mnie bardzo dziwne jest to, że praktycznie na okrągło pokazują się ogłoszenia pracy na stanowisku kosztorysant... Zastanawia mnie z czego to wynika? Czy z tego, że ludzie na tym stanowisku nie mają przedłużanych umów o pracę, czy może sami rezygnują z jakiegoś powodu? Czy może pracodawca wstawia ogłoszenia, ale nikogo nie wybiera czekając wciąż na osobę spełniającą zbyt wygórowane wymagania...? Nie ukrywam, że trochę mnie ta oferta kusi...

Nowy wpis

@Zosia

Witam Panią Zapraszam do składania CV Sama Pani się przekona jak jest.

Anka
Kandydat

Bylam na rekrutacji bylo w porzadku i polecam pracodawce

Kamil
@Anka

Dzien dobry! Praca w porzadku, pozytywna atmosfera, współpracownicy dobre relacje maja, kierownik to madry człowiek ale wymagający. Możecie aplikować.

Kasiaczek

Zachecam do skladania cv zarobki na piziomie obowiazki jak wszedzie pokrywaja sie z dobra pensja

Aga

Jest w porządku dobre zarobki praca normalna

Klara

Super firma! Bardzo fajne warunki pracy Pracodawcy bardzo zaangażowani w swoją pracę Szczerze polecam!!!

Aneta
@Klara

Witam Też tak uważam. Jestem przedstawicielem tzw. stacjonarnym. Firma daje szanse na dobre zarobki. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz, a mam na myśli handlowanie to śmiało startujcie. Aktualnie firma poszukuje 5 regionalnych przedstawicieli na Polskę

Greg
@Aneta

Moim zdaniem lepszej pracy z branży biotechnologicznej nie dostaniesz. Firma daje dobre wynagrodzenia za uczciwą pracę. Jeśli masz parcie na $ to w regionie pomorskim, starogard gdański najlepsza praca. Polecam

FINE
@Klara

W Starogardzie jest kilka podobnych firm Np. Słynne call center w polmedzie, oraz firma od ziół. W GenoPlast są nieporównywalnie lepsze warunki płacowe. Firma stawia na profesjonalizm

Andrzej
@Aneta

Na jaki teren?

Czy w GenoPlast Biochemicals zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

N.
Kandydat

Firma zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko, które jest już zajęte. Będąc na miejscu dowiedziałam się od jednego z pracowników, że rekrutacja już się zakończyła. Po kilku próbach w końcu udało mi się dodzwonić do osoby zajmującej się rekrutacją i otrzymałam tylko informację, że zapomniała zadzwonić oraz, że oferta jest nieaktualna. Bardzo nieprofesjonalne i nieodpowiedzialne zachowanie.

OG
Kandydat

Cześć, czy mógłby ktos coś więcej napisać o przedstawicielach w tej firmie ? Jak wyglada praca ? Pozdrawiam

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie GenoPlast Biochemicals, interesuje mnie praca jako Pracownik Administracyjny.

ANIA

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko Pracownik Działu Administarcji trwa? Poprosze o mniej więcej widełki płacowe na tym stanowisku dla osoby po studiach chemia analityczna. Z góry bardzo dziekuję

@ANIA

Witam Panią Rekrutacja trwa. Większość Naszego zespołu to ludzie po Chemii. Zapraszam do Nas do Firmy. Pracownicy po tzw. studiach kierunkowych są u Nas bardzo mile widziani. Zapraszam Serdecznie PS. Proszę o kontakt oraz wysłanie CV na adres biuro@genoplast.pl. Na pewno się z Panią skontaktujemy. Z poważaniem Dr Tomasz Schroder

Gerbera
Klient
@ANIA

Mam pytanie czy się udało i czy pracujesz w firmie genoplast? Jeżeli tak to czy jesteś zadowolona?

Karolina

Bardzo dobra firma, w wielu portalach można znaleźć takie opinie, polecam pracę.

Gerbera
Klient
@Karolina

Dlaczego tak sadzisz? Dobrze zarabiasz? Ile rekordów dziennie wykonujesz? Masz 100 tys mieścinie i zaledwie 3000 zł?

Jarek

Może jakieś dodatkowe informacje o atmosferze i dodatkach socjalnych dowiem się na wątku?

biotech

Pracuje w tej firmie. Jest ok Praktycznie bez zarzutów

J. rosyjski

Moje wykształcenie filologiczne - filologia rosyjska, przebieg zatrudnienia - głównie handel w branży technicznej, rynek wschodni, tłumacz techniczny, może praca dla mnie w okolicach Łodzi?

Ewela

Na jakie stanowiska mozna się ubiegac ?

Co jaki okres czasu w GenoPlast Biochemicals można ubiegać się o podwyżkę?

AGA
@Pytanie

Po podniesieniu swoich kwalifikacji.

baby_yoda

Pracodawca nie pofatygował się, aby po zakończonej rozmowie kwalifikacyjnej powiadomić mnie czy zostałam przyjęta do pracy, czy nie (tak trudno napisać krótki mail lub zadzwonić?).

Zostaw merytoryczną opinię o GenoPlast Biochemicals - Starogard Gdański

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GenoPlast Biochemicals?

Zobacz opinie na temat firmy GenoPlast Biochemicals tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GenoPlast Biochemicals?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GenoPlast Biochemicals?

Kandydaci do pracy w GenoPlast Biochemicals napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GenoPlast Biochemicals