Ankopol

Wrocław

Opinie o Ankopol

lux

znana we Wrocławiu agencja pracy.. jednak to co dziwne, oni nie wrzucają ofert nigdzie. Jak na agencję to są mało widoczni ostatnio i zastanawiałem się czy w ogóle jeszcze pośredniczą w zatrudnianiu pracowników do innych firm, bo to aż niemożliwa ta cisza

OK!

ja też jestem zadowolona. było ok. mieliśmy opiekuna tam na miejscu, więc w razie czego pomagał. zawsze się można było skontaktować telefonicznie żeby rozwiązać jakiś problem. a pieniądze wpływały na czas chyba tylko raz się zdarzyło minimalne opóźnienie, ale to przez francuzów. Ogólnie to polecam współpracę!

Też byłem z nimi,Zawsze było wszystko ok. Zawalił francuski pracodawca,który nie dotrzymał umowy i nie zapłacił do tej pory. Mam nadzieję,że wszystko zakończy się pomyślnie i ludzi odzyskają pieniądze

zadowolony

ja byłem z nimi na jabłkach w Liege i to dwa razy z rzędu co roku i dowieźli i pieniądze płacili i zakwaterowanie było i z tego co wiem wszyscy zadowoleni byli i z właścicielem bez problemu można było się dogadać wiem nie rozumiem dlaczego nagle tak miałoby się zmienić??

JEDNA WIELKA LIPA, NIE PŁACĄ TYLKO GADAJĄ!!

prawda

Niestety to prawda. Pracę daja obiecują i rodziny bez pieniędzy zostawiają. (usunięte przez moderatora)

nick

Wysyłają ale nie płacą. (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Ankopol - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ankopol