Mechanika Nawrocki

Żnin

Opinie o Mechanika Nawrocki

oko

Witam.Tak samo jak prezesi BRZYSKOROLU /glowe nosza wyzej niz dupeeee

Donosy są na porządku dziennym i nie o nadzór nad pracownikami ale o donoszenie o wszystkim i o niczym a pracodawca niestety lubi to wykorzystywać. Samo szefostwo głowy nosi wysoko tylko szkoda, że ich poziom kultury pozostawia wiele do życzenia.Bardzo zły kontakt. Brak uczciwości. Ludzie którzy pija alkohol w pracy są bardziej poważani niż Ci pracowici co siedzą cicho i solidnie robią swoja robotę. Uwaga na grubego.!!!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Mechanika Nawrocki - Żnin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mechanika Nawrocki