pzu prawda

Olecko

Opinie o pzu prawda

jestem zbulwersowana tym co się dzieje w \\\"[usunięte przez moderatora]\\\"prawda.jak można [usunięte przez moderatora] tak ludzi.A ci którzy awansowali,to brak im w wiekszości wyszkszyalcenia,obycia,wyrażę się,że to zwykli \\\"prostole\\\",ktorym mniemanie o sobie nie pozwala na ludzkie odruchy.Dodam tylko,że te\\\"śmieszne\\\" talony w kwocie 20 zł,trafiły do mojej skrzynki pocztowej,a mieszkam w obecnie w Trójmieście i na szczęście z tym miejscem pracy,gdzie panuje [usunięte przez moderatora] itp.,nie mam juz nic wspolnego! na szczęście!

Zostaw opinię o pzu prawda - Olecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pzu prawda