gazda

Hurtownia mięsa

Opinie o gazda

kasia9

nie wiem czy jest sensu rozmawiać tutaj o jakiejś wojnie pokoleń @pola, to nie ta branża. tutaj każdy robi swoje. Hurtownie mięsa, wędlin i drobiu to nie miejsce na budowanie relacji i konfrontacje międzypokoleniowe - liczy się zysk, a tutaj on jest spory

Pracujesz w firmie gazda? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

podziwiam właściciela 4 lata temu miał skode a teraz ma volvo, wszystko za pieniądze swoich pracowników. żałuję żę tam trfiłem

Zostaw opinię o gazda - Hurtownia mięsa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gazda