ZPB Frotex

Prudnik

Opinie o ZPB Frotex

teaser

Z tego co słyszałem to pracować tu można na naprawdę fajnych warunkach zwłaszcza jeśli chodzi o te kwestie najbardziej sporne , czyli kwestie finansowe oczywiście.

greg

teaser
@greg 26.05.2014 18:59
ale dlaczego padli? ktos cos wiecej ma jakies info? na pewno sa tu byli pracownicy. z góry dzięki za odpowiedz....

hej , ja słyszałem , że Frotex już dawno padł tak ? ktoś już to zresztą pisał , że byli nawet do uratowania lecz kolejny raz świetną znajomością tematu wykazały się osoby zajmujące się tą sprawą. Szkoda , że tak wielu pracowników w tej branzy jest słabodokształconych i firmy przez nich tak wiele tracą

dorn

najgorsze jest to, że znowu tak wiele osób straciło swoje główne i pewnie jedyne źródło utrzymania

judoka

no niestety taki mamy obecny rynek. Cytując klasyka kina : " Przetrwają tylko najsilniejsi" i trzeba z tym hasłem jakoś iść do przodu

pazur

ech no i padła kolejna Polska firma, którą przy odrobinie dobrej woli można było jeszcze jakoś ratować

troszku

tutaj jest artykuł, w którym widnieje komentarz syndyka http://www.strefabiznesu.nto.pl/artykul/prudnik-frotex-mozna-bylo-jednak-uratowac-51895.html

bob

[usunięte przez administratora]ta firma już nie istnieje.

5000 jesteś w stanie wyciągnąć

bob

Firma zajebista, wysokie zarobki, super atmosfera, możliwość awansu. Polecam.

wer

Jest tu wspaniale

Ręcznik

Świetna firma, robota fajna i pozytywna.

olo

Bardzo fajna firma, z perspektywami. Zarobki OK.

Pracownik (Tkaczka)

Jestem tkaczką o długoletnim stażu ale co teraz się wyprawia to niema pojęcia z wypłatami są zalegli 2miesiące a do tego zwalniają ludzi nie mając pojęcia o dobrym pracowniku.Taki jest przykład na odziele Przewlekalni najlepszy wiązacz jest zwalniany a zostają co nie mają pojęcia oc kolwiek o tej pracy

były pracownik

Dobrzy pracownicy z umiejętnisćami są zwalniani tylko koledzy kierownika. [usunięte przez administratora]mistrza zostają nie mający pojęcia o pracy no i jak ma być dobrze

Zostaw opinię o ZPB Frotex - Prudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPB Frotex