"XELOX FINANCE" JACEK KLIMIUK

Białystok

Opinie o "XELOX FINANCE" JACEK KLIMIUK

ja

Wszystko jak najlepiej, polecam :)

Ola

Obsługa przemiła, niskie ceny. Polecam

ja

Nie polecam - jako pracodawcę i "firmę"ubezpieczeniową. Brak umowy, wyzysk i brak wypłaty.

@ja 16.10.2017 20:44

Skoro wiesz jak działa ta "firma" to się pod tym podpisz, a nie zostajesz anonimowym !!

Ja

Omijać szerokim łukiem, jako pracownik. Ciągły wyzysk i zero wypłaty. A i jako klient to z dala, chamy, gbury.

była procownica

Szczerze nie polecam, pracowałam tam jakiś czas. Na początku wygląda wszystko różowo ale czym dalej w las tym ciemniej. Po pierwsze prywatność a raczej jej brak wszędzie kamery nawet w kuchni, jedna przerwa na jedzenie 15 minut ale nie wolno wyjść ci z biura, jak zapomnisz żarcia głodujesz bo obok do sklepu po bułkę nie wyjdziesz. Totalna inwigilacja. Po drugie atmosfera w pracy beznadziejna dziewczyny potrafia zatruć Ci życie szczególnie Wiolka istny koszmar, dziewczyno że ty jeszcze od kogoś nie dostałaś za te wszystkie swoje perfidia to się dziwie takich ludzi omija się szerokim łukiem ostrzegam przed nią wszystkich jest mega fałszywa i w dodatku donosicielka, po trzecie kasa a raczej jej brak tylko najniższa krajowa, prowizja po kilku miesiącach dopiero a umowy też przez pierwsze trzy miesiące nie dostaniesz. Pozatym charówka, kręcenie klientów i wieczne spowiadanie się czemu tak mało klientów zrobiłaś. Praca nie jest do zaczepienia na dłuższy okres, dziewczyny same rezygnują bo psychicznie nie wytrzymują. Ja nawet jak dziecko mi zachorowało to nie mogłam wziać wolnego bo awantura była, presja jest straszna, ciągła rotacja nikt normalny tam na dłużej nie zabawi.

@była procownica 15.06.2017 21:31

Jeżeli tak ci źle i nie dobrze to bądź bezrobotna, a nie żalisz się na forach...

paweł

obsługa beznadziejna , szef to gbur, a ta niska blondynka to masakra.

Piotr

Obsługa miła, lecz ceny wysokie

Zostaw opinię o "XELOX FINANCE" JACEK KLIMIUK - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "XELOX FINANCE" JACEK KLIMIUK