F.P.H.U. STREFA SERWISOWA M. STĘPIEŃ, P. ZIARKO S.C.

Kraków

Opinie o F.P.H.U. STREFA SERWISOWA M. STĘPIEŃ, P. ZIARKO S.C.

sow3a8

właśnie, chciałabym się dowiedzieć jak wyglada ich sytua na tle innych warsztatów samochodowych i czy istnieją

T

Nie wiem, z czego wynikają powyższe opinie, ja osobiście byłem zadowolony z pracy w Strefie. Pracowałem tam ponad 2 lata, teraz wyjeżdżam 'szukać szczęścia' za granicą. Każdy mechanik ma tam swój wózek narzędziowy, jest poważne traktowany i, jeśli tylko wie co robi - doceniany. Jeżeli komuś tylko wydaje się, że coś potrafi, to faktycznie nie ma tam czego szukać. Ale każdy uczciwy fachowiec na pewno będzie wiedział, że dobrze trafił i z pewnością szybko z tej pracy nie zrezygnuje. Wiele się tu nauczyłem.

mecho

zdecydowanie nie polecam. placa kiepsko a robia przekrety na czesciach.

Edi

Warsztat straszny i zaniedbany, brud, smród i ubustwo, mechanicy "naprawiają" samochody na polu na deszcu , lezą na kartonach i podobno mało kto ma tam umowe o prace.TRAGEDIA

Zostaw opinię o F.P.H.U. STREFA SERWISOWA M. STĘPIEŃ, P. ZIARKO S.C. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.P.H.U. STREFA SERWISOWA M. STĘPIEŃ, P. ZIARKO S.C.