Opinie o Olszewska Agata Telkomp Serwis w Opole

Olszewska Agata Telkomp Serwis
2 27 15 5 1
Administrator Nowy wpis

Posiadasz bieżące informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Telkomp S.C.? Twoja opinia może okazać się cenna.

eloelo Nowy wpis

Firma zmieniła nazwę na WSPTS http://www.wspts.pl . Zmieniła nazwę bo Telkomp S.C każdy już kojarzył i nie chciał z nimi współpracować. W firmie pewnie poza tym nic się nie zmieniło dalej jest jak było. Pracuje tam oprócz "szefa" jedna osoba jego brat. Nikt normalny tam nie pojedzie pracowac

Administrator Nowy wpis

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca Telkomp S.C.. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Justyna Nowy wpis

Czy zaszły jakieś zmiany w firmie? Dlaczego przestaliście pisać?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nick

Miałem nieprzyjemność współpracować z nimi. Szef to burak w najczystszej postaci. Chce zgrywać wielkiego biznesmena wielkiej firmy. Szuka jeleni co będą pracować na niego i za niego. Za 5 zł dał by się w dupę zapiąć murzynowi. Stosunek do ludzi poniżej krytyki zaczynając od klientów na swoich pracownikach kończąc. Wystarczy poczytać komentarze albo znaleźć kogoś kogo obsługiwała ta firma. W klientach widzi tylko krowę którą można wydoić z kasy. Tak zakłamanego i fałszywego człowieka nigdy nie spotkałem. Teraz od niedawna jego firma zmieniła nazwę na World Support Service (WSPTS). Ale to jest dalej firma prowadzona przez małego gbura co ma dupę wyżej niż sra. Radzę omijać ich szerrrokkkkimmm łukiem.

inf

coś czuję, że powyższy komentarz był pisany "na polecenie" szefa...

nie dogodzis

Na dziale IT zarobki są bardzo fajne @bronek. Tylko zależy jakie stanowisko cię interesuje. Zgodzę się też, że większosć tutaj negatywnych komentarzy piszą osoby, które się w pracy obijają. Bardzo przykre...Bo firma porządna, umowa o pracę jest, zarobki spoko też.

kasztomek

Pozytywnych aspektów brak, nie regularne wypłaty i praca w godzinach ponadliczbowych (oczywiście nie płatnych)zdecydowanie nie polecam.

maly

supert praca fajna firma

m

odradzam totalnie...wielki mały człowiek...wymaga od wszystkich profesjonalizmu - mowa o pracownikach jak i klientach, a sam go nie posiada (a myśli że jest inaczej). zadufany w sobie. nie szanuje ludzi. oszukuje na każdym kroku. mówi, że tak nie mówił a tak naprawdę było. w pracy "oko", które rejestruje obraz i dźwięk. pełna kontrola. Big Brother połączony z [usunięte przez moderatora]. unikajcie szanownego [usunięte przez moderatora] z daleka....

popieram również

Też miałam okazję poznać tego pana,który wielokrotnie powtarza,że nie zajmuje się żadnymi bzdurami w firmie,bo on tu zarabia pieniądze!:] Wiele do życzenia pozostawia także sposób przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej. Byłam po niej zniesmaczona i odniosłam wrażenie,że ze mnie kpiono.

telekomp opole ul.budowlanych 101a

mialem okazje poznac osobiscie poznac szefa tej marnej firmy...gosc chyba ma adhd...nie polecam nikomu aby poszedl pracowac do tej firmy

Tak2Nie

op

jak się pracuje to jest ok, ja pracuje, i jest ok, marudzi tylko ten kto chce się obijać w pracy!!! albo już nie pracuje

A.

chyba ktoś nie bardzo wie co mówi......

mik

firma ok, praca stresująca, płatna w zależności od stażu, ogólnie ok, atmosfera też jest ok pod warunkiem ze robi się swoje

Zostaw opinię o Olszewska Agata Telkomp Serwis - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie