Gzella Net Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gzella Net Sp. z o.o.

Jula 556
Kandydat

Czy ktos mógłby mi opisać pracę w gzelli czy warto tam iść chodzi mi o Gdańsk Brzezno

Kasia
@Jula 556

Mi tam się dobrze pracuje, czasem lepiej czasem gorzej, ale generalnie liczy się atmosfera i u mnie na sklepie jest. Wiadomo narobić się trzeba, ale gdzie nie trzeba? Jest ok. Dobrze płacą i uczciwie przedstawiają warunki na rozmowie. Ja jestem zadowolona.

Ola
@Jula 556

Ja pracuję 7lat w firmie Gzella na sklepie w Gdańsku i nie mam na co narzekać. Wiadomo wymagań dużo, ale gdzie ich nie ma? Wszystko jest bardzo uczciwie, klimat super, bo mamy fajny zespół, zarobić można. Ja polecam.

@Bartosz

Co wy gadanie. pracuje już 2 lata. Wiadomo.raz jest lepiej raz gorzej.a le to nie są wakacje podpisujecie umowę z odpowiedzialnością materialną. Można robić reklamację na towar można.go.mrozicni wywozić do utylizacji. Targety ? Jeśli umiesz sprzedawać.to.go zrobisz.neinwisze w tym nic wielkiego. Dorzucają towar do zamówień no oni też muszą się go.pozbyc. a gdzie ma się.sprzedac jak nie w sklepie? . Bony ? A słyszeliście k talk czymś jak podatek? Nawet jak dają bon czy deputat muszą to opodatkować . Ludzie świeci jak nie umiecie sprzedawać to będzie wam wiecznie źle.

Nowy wpis

Aktualność
Jeśli szukasz pracy, zapraszamy a dowiesz się więcej! Jesteśmy dla Was w Szczecinie Netto Arena ul. Władysława Szafera 3/5/7.
Klient Nowy wpis
Klient

Macie Państwo w swojej świetne wędliny mięso dobrej jakości ale nie inwestujecie w sprzedawców. Jestem waszym klientem od lat i widzę że bardzo dużo wspaniałych sprzedawców w Bydgoszczy odeszło a zyski z handlu biorą się z dobrego kontaktu pomiędzy klientem a sprzedawcą. Może pora docenić ekspedientki z długim stażem bo bez powodu nie odchodzą.

Nowy wpis

@Klient

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Iwon Nowy wpis
Klient

Witam wszystkich Jestem z Gdańska robie zakupy na Kowalach i powiem tak sklep oki pani kiero jest OKROPNA reszta pracownic jest oki ale widać ,że tam jest jakiś terror personalny .Przykro że mam takie odczucia czasem jak tam jestem to widzę jak te panie sa traktowane.

Danuta
Klient

W natłoku niekorzystnych komentarzy pragnę wpuścić promyk światła do tego kotła opinii. Chodzi mi o sklep w Warszawie przy Al. KEN 48 zdaje się ( przy metrze Natolin ). Jestem jego sąsiadką i od ubiegłych Świąt BN stałą klientką. Brakowało nam, mieszkańcom, porządnego mièsnego w okolicy, i oto jest, z czegośmy bardzo radzi. Szanowni Państwo, ten sklep to nie tylko źródełko swieżych i znakomitych wędlin i mięs, to miejsce, w którym można porozmawiać o wszystkim! O muzyce, polityce, literaturze, hodowli świnek morskich, o gotowaniu, o życiu. To nie żart. Poziom wyszkolenia personelu ( ze wskazaniem na przemiłą Panią Kasię ) jest na najwyższym poziomie, co buduje więź z klientami, której to więzi nie kupi się za żadne pieniądze. Brawo dział HR. Proszę sobie wyobrazić, że któregoś dnia, z inicjatywy Pani Sprzedawczyni, podczas zakupów wywiązała się tak ciekawa dyskusja wśród klientów stojących w kolejce, że nikt nie myślał o jedzeniu, tylko staliśmy tak wszyscy w tym mięsnym jak w kawiarni, i kulturalnie wymienialiśmy poglądy polityczne. W życiu nie spodziewałam się, że w mięsnym mogę się spotkać z taką sytuacją! Nikt nie przebierał nogami, każdy uśmiechnięty, wysłuchany i wygadany. I każdy z przyjemnością na koniec zrobił zakupy. Piękne! Podsumowując- droga Gzello, i każdy pracodawco - proszę pamiętać, że Państwa sukces buduje się na styku klienta ze sprzedawcą, i im więcej zainwestują Państwo wpracowników, tym większe zyski. O sklepie przy KEN mówimy z sąsiadkami „nasz sklep”; chciałabym o wszystkich lokalnych sklepikach tak mówić.

Klientka

Czy firma w końcu zacznie dbać o pracowników? Może pora przeprowadzić ankiety wśród pracowników z zapytaniem czy im się dobrze pracuje w firmie? Bo firma powinna być również dla pracowników a nie tylko pracownik dla firmy. Mam nadzieję że przeczyta to odpowiednia osoba która coś zdziała, aby pracownicy z chęcią szli do pracy. A nie dlatego że muszą iść odpękać godziny.

@Klientka

Myślę,że nie dostanie pani odpowiedzi na to pyt,bo ta firma dba tylko o to by cyferki się zgadzały i szły w górę,a pracownicy,to są nie ważni

@Klientka

Dziękujemy za komentarz oraz zwrócenie uwagi na zaobserwowany problem. Przekazaliśmy zgłoszenie do odpowiedniego działu

Wagabunda
@Klientka

No właśnie przeprowadzono ankietę:)co mnie w niej zaskoczyło...to że nie była anonimowa tylko personalna.ciekawe ile procent pracowników zdobędzie się na szczera ocenę np.p.prezes..zakladajac że chce dalej pracować w tej firmie:):):)

Xxxx
@Klientka

Zgadzam się wkoncu ktoś napisał prawdę.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Gzella Net Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 10 marca kilka ogłoszeń.

Sylwia
Klient

Sklep Starogard Gdański Ul. Czesława Nagórskiego Otwarty w sobotę do godziny 16:00 Przyszłam do sklepu o godzinie 15:00 chcąc kupić 2 kg schabu i prosząc o pokrojenie i rozbicie mechaniczne mięsa . Pani poinformowała że niestety już tego nie zrobi ma o 15:00 to ona ma już umytą maszynę . Gratuluję pracowników !!!!! Wyszłam ze sklepu nie zrobiwszy zakupów wcale.

@Sylwia

Gratuluję pani Sylwio podejścia do pracy innych,taka maszyna musi się trochę pomoczyć przed umyciem dlatego pracownicy robią to wcześniej,a większość ludzi chyba po złości przychodzi na ostatni dzwonek po rozbite kotlety

@Sylwia

Bardzo dziękujemy za komentarz oraz zwrócenie uwagi na zaobserwowany problem. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zweryfikujemy sprawę, zależy nam na pozytywnej opinii naszych Klientów.

@Kkk

Trzeba zrozumieć i drugą odobę , tę za ladą ????

@Klientka

Nas ekspedientki wielu klientów traktuje jak gorszy gatunek, ale gdyby nie my,nie miałby wam kto podać, zapakować,więc szacunek w obie strony proponuję

Pracownik,księgowa,marketing

Czy jest w tej pracy szacunek?- Nie odczujesz tego od Zarządu, koordynatora,kierownika i pracownika. Czy znaczysz coś dla tej firmy? Nie,jesteś tylko od zarabiania dla Zarządu kasy. Czy masz zapłacone za wykonywaną pracę? Nie.Premia zabierana za niewykonanie zadań,kontroling,inwentaryzację jeśli nie znajdziesz błędnie naliczonych stanów,ubytków. Czy pracujesz faktycznie tyle godzin co powinno być? Nie,jeśli licząc,że przychodzisz godzinę wcześniej niż w grafiku bo kierownik uważa tak. Czy coś w tej pracy Ciebie motywuje?Nie. Nie licz,że koordynator poklepie po ramieniu za dobrze zrobione zadania. Czy Pani prezes zauważy,że mały sklep zrobił postępy w sprzedaży i pochwali chociażby @ .Nic z tego. Czy warte są te deputaty dla ciebie pracowniku?Nie. Chociaż masz za co zapłacić za ścinki lub niesprzedane mięso. Czy idziesz do pracy z uśmiechem?Nie,bo nigdy nie wiesz,czy dobrze zamówiłeś towar,czy wszystkie @ zostały potwierdzone,nie zostawiłeś dobrze zabezpieczonego towaru. Czy w końcu ktoś kiedyś tutaj napiszę prawdę jak Mu się pracowało po 15 latach. Co osiągnął dzwigając te ciężkie skrzynie z mięsem? Jeśli możesz szukaj dalej pracy.

Niestety cała prawda

Asia
@Pracownik,księgowa,marketing

Cała prawda. Koordynator przyjeżdża i zwalnia bo niby redukcja etatu. Nie polecam pracy w tej firmie. Żadnego szacunku dla pracownika.

Iw

Potwierdzam wszystko się zgadza

Aag
Klient

Raz jeden jedyny kupiłem metkę łososiową, takiego (usunięte przez administratora) w życiu nie widziałem, sama sól i jakieś odpady. Radzę omijać szerokim łukiem.

Czy jako zwykły uczciwy pracownik w tej firmie jesteś coś warta. Absolutnie NIE Praca po 13 godzin . Premia zabierana za wszystko nie zrobienie targetu za kontroling za nie wykonanie zadań. I oczywiście nie wyjaśnione płatne inwentaryzacje. Uczciwie nie polecam.

Danuta
Klient

Obsługa pań w naszym mieście Włocławku ma dużo do rzeczenia. Na ulicy Kaliskiej 76 i 94 obsługa jest okropna Panie są nie miłe i opryskliwe na każdą prośbę o pokrojenie wędliny maja jakieś problemy.Naprzykład że skrawki zostają na maszynie i ona będzie musiała ja wymyć. PORAŻKA.

marianna
Kandydat

Co można powiedzieć o firmie, która zamiast dawać normalne bony z funduszu daje na kartę płatnicza jakieś tam pieniądze np. 100 pln miesięcznie, ale możesz to wydać tylko na towar u swojego pracodawcy? Średnio prawda? I to jeszcze kupujesz po normalnej cenie, a powinni dać rabat np. 30%, bo marże mają bardzo wysokie, a to pracownicy w końcu. Jak ktoś napisał, cyferki mają się zgadzać, pracownicy to dodatek.

klient
Klient

Robiąc wczoraj zakupy w Carrfour Torun na stoisku Gzella kupiłem leberkę. To taka trochę lepsza pasztetówa. W domu oglądając paragon zobaczyłem, że kosztuje ona 34 zł/ kg. (słownie: trzydzieściczteryzł0te 00/100) . Przecież za takie pieniądze kupuje się bardzo porządną wędlinę, a nie pasztetówę. Chyba komuś szkodzi pandemia.

Witek
@klient

Właśnie o to chodzi -LEPSZĄ. Leberka produkowana w Gzelli ma w sobie mięso. To firma nie produkująca chemii. Jeśli chcesz zjeść coś dobrego i nie świecić w nocy to odżałuj te parę złotych ,nie kupujesz tego kilogramami.

Monika
Klient

Dzień dobry. Dzisiaj weszłam do sklepu Szczecin ul. Santocka/Witkiewicza o godzinie 14:25 (sklep czynny do 15) a tam mięso schowane, brak cen, a co najgorsze pani poinformowała mnie, że maszyny są umyte i nic nie będzie kroić, bo nie ma zamiaru kolejny raz je czyścić. To nie jest pierwszy raz jak mnie w ten sposób potraktowano, ale wczesniej machnęłam na to ręką. Tym razem powiedzialam, że nie popuszczę. W tym roku napewno już nie zrobię u Was zakupów, a co będzie dalej to się okaże.

@Monika

Bardzo dziękujemy za komentarz. Jest nam bardzo przykro z powodu zaobserwowanej okoliczności. Zależy nam na wyjaśnieniu tej sytuacji dlatego przekazujemy sprawę do odpowiedniego działu

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Gzella Net Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Sprzedawczyni?

Aktualność

Otwieramy kolejny Sklep Firmowy Gzella Wędliny z Borów  w Warszawie, przy ulicy Generała A.E. Fieldorfa „Nila” 37 w sklepie NETTO!

W naszych Sklepach Firmowych Wędliny z Borów możecie liczyć na:

• Ciepłe dania z pieca

• Płatność kartami płatniczymi oraz BLIK

• Szeroki wybór asortymentów dodatkowych

Klient

Dzień dobry, w sobote robiłam zakupy w państwa sklepie w Czersku. Jak zawsze towar pieknie wyłożony i świeży a panie grzeczne i miłe , umiejące doradzić .Jestem pracownikiem sanepidu i do świeżości przywiązuje duża wagę . Byłam w tym dniu świadkiem zachowania klienta, którego sposób potraktowania pracowników zostawia sobie dużo do życzenia.Na miejscu tych dziewczyn dzwonilabym po policję , stanęłam w obronie personelu i jeszcze mi się oberwało. Chodziło o biała kiełbasę z data do 2.11, / towar surowy, krótka data jak zawsze przy towarze surowym/ Klient kupił, zabrał do domu i po jakim czasie dosłownie wbiegł do sklepu , krzycząc na personel ze zada zwrotu pieniędzy albo wymiany towaru bo ma takie prawo a kielbasy z taka data nie będzie jesc. / towar pełnowartościowy/ Nikogo nie dopuścił do słowa, cały czas się awanturował.Mam do państwa taka sugestie , czy nie mozna w waszych sklepach wywiesić informacji ze towar świeży nie podlega zwrotowi? Klienci nie zdają sobie sprawy z tego , ze musi zostać zachowany łańcuch chłodniczy, a towar świeży nie podlega zwrotowi tylko mozna go reklamowac , ale musi być konkretny powód . Pozdrawiam

Aktualność

Dbając o dostęp do wyjątkowych produktów mięsnych otwierzyliśmy kolejny Sklep Firmowy Gzella Wędliny z Borów!
W naszych Sklepach Firmowych Wędliny z Borów możecie liczyć na:

• Płatność kartami płatniczymi oraz BLIK

• Szeroki wybór asortymentów dodatkowych

Zostaw merytoryczną opinię o Gzella Net Sp. z o.o. - Osie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gzella Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gzella Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gzella Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Gzella Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Gzella Net Sp. z o.o., to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gzella Net Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gzella Net Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gzella Net Sp. z o.o.