”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Opinie o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

nowa- gzella

żadnego socjalu nie ma.

marko

Hej, jestem zainteresowany mozliwościa podjęcia pracy w Gzella, możecie napisac jakaś luźną opinię, bo nie chce się sugerowac tymi nieaktualnymi, czy opisem kariery na ich stronie internetowej. @RUDA, w ogóle to fajnie, że macie jakieś bony na święta, bo wiele firm w ogóle czegoś takiego nie daje. Coś jeszcze jest w tym socjalu?

fagofigo

firma jest super

PRZEMEK

ILE MOZNA ZAROBIC NA ROZBIORZE I PRZY JAKICH GODZINACH

Sprzedawca

spokojnie bez nacisku luzna rozmowa odpowiedzi na wzajemne pytania zacheta do podjęcia pracy

sprzedawca

Dużo nadgodzin z powodu braku pracowników-Szczecin.(usunięte przez administratora).Zbyt dużo pracy !!!!Ciężko.Ciągle przerzucają pracowników na inne sklepy.Rotacja pracowników duża.

kamcia torun
@sprzedawca

Majac dobry zespol i odpowiedzialna kierowniczke to zarobic mozna i to dosc ladnie a to dlatego ze mamy prowizje... premiowanie jest badz nie ma zalezne to jest od efektu pracy... pracuje dwa lata i naprawde jest ok .dla Pracusi POLECAM.

nowa- gzella

Podjęłam prace w grudniu.Czekam na pierwsza wypłatę do będę wiedzieć co do pensji. Rozmowa o pracę przebiegła normalnie bez jakiś głupich pytan, Jest odpowiedzialność materialna.Sprzedajesz,sama robisz zamówienia tzn. z współpracownikami,nie ma przerw.praca na zmiany.niedziele wolne o to jest plus. róże opinie nsie słyszy.(usunięte przez administratora)do tego dochodzą premie różnego rodzaju które możesz mieć lub nie.Zobaczymy dalej. (usunięte przez administratora)

bonifacy

wiem jaki jest sezon, święta-nowy krok-budżety - ale czy jest szansa że jeszcze w 2014 będa przerpowadzone jakieś rekrutacje i ogólnie czy kogokolwiek jeszcze mogą i chcą przyjąć? bardzo ze względów osobistych zależy na pracy w tej branży i akurat w tej firmie, czy mam teraz szansę na zatrudnienie u nich?

gggg

Nie po premi tylko jest dodatkowa premia

figofago

Hej ja pracuje jako sprzedawca w Wawie od października i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie dostalam super, praca jest lightowa pod warunkiem, że lubi się pracę przy wędlinach:) (usunięte przez administratora). Rada: nie słuchać plotek, nie mieszać się w nie i jest ok pozdrawiam:)

RUDA

PRACUJĘ W TEJ FIRMIE PRAWIE DWA LATA I JEST CORAZ GORZEJ,TALONY NA ŚWIĘTA CORAZ NIŻSZE A PREMIĘ RZADKO MOŻNA DOSTAĆ, (usunięte przez administratora) A RESZTA MUSI SAMA SOBIE RADZIĆ,MASAKRA NIKOMU NIE POLECAM

hola
@RUDA

no ale o co w sumie te pretensje... postaw się na jej miejscu. Ona również ma plany i minima które musi zrealizować więc oczywiste jest , że zrobi przede wszystkim to co pomoże jej powiększyć swój wynik. Oczywiście wiadomo, że powinno zajmować się wszystkimi w podobnym stopniu,.. ale weź to jej tłumacz...

Romek

Chyba komentarze zostały usunięte poprzez zmiany tutaj na forum, zobaczcie na górze sa zakładki jak na ich stronie internetowej, jest kariera, o nas, historia, nagrody i tak dalej. Chyba wcale nie chodził o usunięcie negatywnych wpisów, bo pozytywne tez zniknęły, dziwna sprawa. Trzeba teraz forum odbudować, wie ktoś może czy warto do nich aplikować?

xyz
@Romek

dziadostwo , nie polecam

Loko

A jak się pracuje w dyrektorem finansowym? Co możecie powiedzieć o nim, jego kompetencjach?

aga

Czy w tym wątku nic sie nie działo czy wszystkie posty poszły do usunięcia?... ktoś coś wie o Gzelli? Jakie wynagrodzenie ? Atmosfera do zniesienia? Można liczyć na zrozumienie jak dziecko się przechowuje z dnia na dzień ? Każde informacje będą pomocne, kompletnie nic nie wiem o firmie a miałam składać CV

aga

220 osób chętnych? Szczerze wątpię, zawsze szuka się argumentów żeby ktoś przestał marudzić i mieć święty spokój. Manipulacja i tyle. Co do tajemniczych klientów to chyba staje się coraz powszechniejsza sprawa... Może w takim razie przydałaby się jakaś zewnętrzna kontrola w sklepie? Tak bez uprzedzenia ;)

Obit

Warunki pracy mogą być nie najlżejsze, ponieważ naszemu narodowi wiele do szczęścia nie potrzeba. Możemy tylko narzekać, a i tak robimy swoje. Poza tym bywały dużo gorsze zakłady niż Gzella. A u nich jeszcze funkcjonuje działalność logistyczna, więc może w tym przypadku warunki pracy są nieco lepsze?

Ta jedyna

Pani z kadr jest super olewa wszystkich

elwa

Dziś wszedzie jest cieżko, nie marudzcie, pracować trzeba i tyle

xyz
@elwa

Jasne jest ciężko, bo nie ma w dzisiejszych czasach lekkiej pracy i jasne trzeba pracować, ale chyba nikt nie ma zamiaru pracować charytatywnie i nikt nie powinien być okradany przez swojego pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. - Osie

• Jak się pracuje w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.