GGK WIELAND POLSKA Sp. Z O.O.

Opinie o GGK WIELAND POLSKA Sp. Z O.O.

Wiola

Witam. Ta firma to zdecydowanie teren monitorowany i inspirowany inwigilacją szefa Pana Zubka. Praca tam to był koszmar. Komputery monitorowane i szpiegowane przez prezesa , telefony i samochody. Każdy ruch niezgodny z myślami prezesa jest za każdym razem " odhaczony" Pieniądze nigdy nie zgadzają się z tym co było proponowane, długo by jeszcze wymieniać. NIE POLECAM.

Krążą różne opowieści ile można zarobić w firmie GGK WIELAND POLSKA Sp. Z O.O.. Utnij plotki, napisz na naszym forum ile naprawdę można w niej zarobić.

Zostaw opinię o GGK WIELAND POLSKA Sp. Z O.O. - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GGK WIELAND POLSKA Sp. Z O.O.