Opinie o PHU AS ELŻBIETA PIOTROWSKA w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PHU AS ELŻBIETA PIOTROWSKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU AS ELŻBIETA PIOTROWSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU AS ELŻBIETA PIOTROWSKA w Poznań

Zibi Nowy wpis

Czy dobry pracodawca musi mieć taką ciszę na forum pracowniczym?

Anonim Nowy wpis

Najgorszy sklep. Dużo rzeczy po terminie lub z terminem ale po prostu zepsute, wszyscy na wyższych stanowiskach jak jest jakiś problem to nie ma nikogo kto się tym zajmuje, nie wypłacają tyle wynagrodzeni ile powinni. Ciagle jakieś problemy, myślą ze są niewidomo kim. Szczerze odradzam pracy i kupowania w tym sklepie bo można się pochorowac.

Pracownik pani eli Nowy wpis

Bardzo nie polecam pracy u pani piotrowskiej . Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bardzo miło zmiany przemianę rano popołudniu . Miło przebiegła z powodu ze pan Elżbieta jest panią psycholog więc wie co powiedzieć. Pani kierownik sklepu o wszystko ma pretensje a w sklepie nic nie robi zostawi pól sklepu towarem w kartonach i idzie sobie do biura , potrawy kazać po sobie posprzata, nie właściwa osoba na to stanowisko . A co do rozmowy kwalifikacyjnej i grafiku następnego miesiąca dostałem cały miesiąc tylko na popołudnio. Uwowa zlecenie najniższa krajowa zero podwyżki nawet pracownicy pracujący 3 lata , na rozmowie pani Ela mówiła ze po czasie gdy osoba wszystkiego się nauczy dostanie lepsza umowę ale oczywiście tak tez się nie stalo. Bardzo nie polecam pracy u pani eli. Pracownik

admin

Wiele osób czeka na twój komentarz o PHU AS ELŻBIETA PIOTROWSKA. Dzięki tobie będą mogli podjąć decyzję, czy zatrudnią się w tej firmie.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych