Opinie o Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa w Podzamcze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa w Podzamcze

Dzień dobry, proszę o opinię jak pracuje się w hotelu? Jestem zainteresowany pracą na kuchni. Jakie są opinie osób które tam pracują?

Agnieszka
@Pracownica

Podzielam zdanie przedmówcy. Jeśli chodzi o atmosferę to tworzą ją ludzie. Dobre miejsce na rozpoczęcie przygody z hotelarstwem.

Czy firma POZIOM 511 DESIGN HOTEL & SPA w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

K

Aktualnie poszukujemy 1 osoby, z doświadczeniem kuchni cieplej / zimnej. Co do szkoleń, szkolenia wyjazdowe to albo warsztaty specjalistyczne albo staże w innych kuchniach w Polsce współpracujących z hotelem, sam byłem na takim stażu i to fajne doświadczenie.

Ilona Nowy wpis

Hej, widziałam dawniejsze oferty dla pomocy kuchennej, ale z tego roku niczego mi nie odszukało a szukam wstępnie pracy w swoim rejonie. Nie wiecie czy nie będą jeszcze przyjmować do hotelu do kuchni skoro jeszcze w zeszłym roku szukali?

Kadry Poziom 511

Nasz hotel finansuje szkolenia albo ze środków własnych albo korzysta z dofinansowań unijnych, dzięki czemu programy szkoleniowe w Poziomie są częste i obejmują jak najszerszą grupę pracowników. Właśnie skończyliśmy miesięczny cykl szkoleniowy dla kadry kierowniczej orz pracowników na samodzielnych stanowiskach w zakresie zarządzania zadaniami i zespołem, nowych technik komunikacji w internecie oraz komunikacji werbalnej. Kolejne wkrótce. zapraszamy do zespołu 511!

Dani Nowy wpis

Tak, są finansowane. Istnieje możliwość podnoszenia kwalifikacji. Szkolenia odbywają się w siedzibie hotelu jak również poza obiektem

@Dani

Na jakich stanowiskach oferowane są szkolenia wyjazdowe? Tak należy rozumieć te poza obiektem? Widzę na LinkedIn ze potrzebny jest kucharz. Ile osób docelowo jest potrzebnych w kuchni? Zastanawia mnie przyczyna poszukiwań.

K Nowy wpis

Pracownica
@Kandydat

Pracuje na kuchni, atmosfera przyjazna. Jak to w gastro czasem bywa trudno ale ogólnie pozytywnie. Polecam miejsce.

Renia
@Pracownica

Są jakieś ewentualne trudniejsze sytuacje z własnego doświadczenia do przytoczenia? Zastanawia mnie też liczebność ludzi na kuchni oraz ewentualne rotacje. Są stali pracownicy od lat? I czy za staż przysługuja jakies podwyżki?

@Pracodawca
@Renia

Co do liczebności, to trudno nam się podzielić takimi informacjami na forum publicznym, to jednak delikatne dane, a rynek konkurencyjny. Powiemy tak: łączny zespół to 2 pełne zmiany pracujące w popularnym trybie 2/2. Rotację mamy dość małą, głównie sezonową. Mamy szereg pracowników o stażu powyżej 5 lat.Za sam staż nie przysługują podwyżki, natomiast za rozwój kompetencji pracownika, który oczywiście ze stażu pracy wynika - tak:). Zapraszamy do kontaktu: kadry@poziom511.com

Mazi
@Kandydat

Na kuchni jak i na całym hotelu panuje miła, rodzinna atmosfera. Na kuchni praca w systemie 2/2.

Agnieszka
@Pracownica

Czy pracodawca Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Poziom511

Staramy się na każdy rok ustalać systemy motywacji w poszczególnych pionach. I różni się to zasadniczo w zależności od pionu. Zapraszamy do kontaktu z kadry@poziom511.com, w czasie rozmowy szczegółowej postaramy się przedstawić jak to może wyglądać. Pozdrawiamy!

Oki
@@Poziom511

Z czego mogą wynikać te wspomniane różnice? Czy istnieje zatem pion, który mógłby mieć mimo wszystko najkorzystniejsze warunki? i kto to ustala, same osoby z góry czy zainteresowani także zabierają głos w sprawie?

Poziom511
@Oki

@Oki Ewentualną pracą w którym pionie / specjalizacji był(a)by Pani / Pan zainteresowana/y? Z chęcią przedstawimy precyzyjne zasady w rozmowie czy na spotkaniu. Spotkanie możliwe także w formie video calla gdyby to miało ułatwić. Ponownie zapraszamy do przesłania danych kontaktowych i zapytania stanowiskowego na kadry@poziom511.com. Pozdrawiamy.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kucharz / Kucharka.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Nie polecam.

Nie polecam tego pracodawcy. Dlaczego? - GM: (usunięte przez administratora)nie nadaje się do zarządzania zespołem, nawet gdyby to był zespół dwuosobowy.(usunięte przez administratora) skłonności nie pozwalają się czuć dobrze. (usunięte przez administratora)publicznie pracowników, jest agresywny w zachowaniu i wypowiedzi, wulgarnie się wypowiada, stwarza wrażenie osoby (usunięte przez administratora). Jego historia zawodowa, zawiła i głośna nie ma w sobie punktu: hotelarstwo czy gastronomia, jak zatem człowiek, który nigdy w hotelu nie przepracował godziny, na jakimkolwiek stanowisku może być (usunięte przez administratora) hotelu? Każdy kto jest z branży sam odpowie sobie na to pytanie. (usunięte przez administratora) zarządza, nie dopuszcza do siebie zdania innych. - Prawa ręka Pan(usunięte przez administratora); człowiek o talencie (usunięte przez administratora). Przy nim jest zdecydowanie jego człowiekim, za jego plecami jest jednak jednym z pracowników, przynajmniej pozornie, próbując wbić się w grupę raz „n(usunięte przez administratora) - polityka; jesteśmy najdrożsi i ceny ustalamy na czuja, strzelając jak z procy. „ a niech będzie(usunięte przez administratora) zł za nocleg w weekend. Jakość pokoi i gastronomii nie jest adekwatna do tych kwot. - pokoje zaniedbane - nie (usunięte przez administratora)należności pracownikom, którzy zdecydowali się odejść. - wiele, wiele innych, o których szkoda nawet pisać. Poza otoczeniem (jura) nie ma tam nic. (usunięte przez administratora)miał dobry pomysł, brakuje jednak ręki do prowadzenia tego biznesu Z GŁOWA (usunięte przez administratora)

Natalia
@Nie polecam.

A o jaki dobry pomysł chodzi? Były jakieś fajne plany na prowadzenie hotelu?

@Nie polecam.

Motto pracowników w poziom 511. W cyrku byłem, cyrk poznałem, lecz prawdziwy cyrk w poziomie poznałem. POZIOM absurdu w tym miejscu sięgał zenitu. Często słyszałem od byłego pracodawcy, że nie ma ludzi nie zastąpionych, a prawda jest taka gdyby nie LUDZIE którzy tam pracowali lub pracują to juz dawno to miejsce by upadło. Prawda jest taka że nie miejsce tworzy klimat i atmosferę, lecz ludzie pracujący w tym miejscu.

Poziom
@Nie polecam.

Zgadzam się z tą wypowiedzią jak naj naj bardziej

@Nie polecam.

Przykro nam, że czasem byli pracownicy czują się rozczarowani pracą w Poziomie. Staramy się tworzyć miejsce dla wszystkich, ale zdarzają się rozstania. Życzymy wszystkim powodzenia na nowej drodze zawodowej. Z drugiej zaś strony, zarówno kadry jak i dyrekcja hotelu pozostaje w pełnej gotowości by wysłuchać uwag pracowników w trakcie ich pracy, by coś móc razem zmienić / ulepszyć. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z przełożonymi lub na kadry@poziom511.com

Piotrek
@Poziom

Nie zgadzam się z tą opinią jak naj naj bardziej:)

Katarzyna
@Piotrek

Słowo przeciwko słowu? A znajdzie się na to zaprzeczenie jakieś bieżące uzasadnienie? Prawie rok minął jakby nie patrzeć, co w warunkach mogło ulec zmianie podczas tego okresu?

@Katarzyna

@Katarzyna Kasiu, od naszego rozstania już trochę upłynęło, tym bardziej cieszymy się, że nadal interesujesz się Poziomem i zmianami w nim. Zawsze staramy się zmieniać by lepiej funkcjonować. Pozostajemy do dyspozycji by przedstawić Ci zmiany gdybyś zechciała nas znowu odwiedzić. Pozdrowienia

Nowa

Miałam okazję być na przyuczeniu na kuchni, pracują tam ludzie pomocni i mili prócz jednej osoby pomocy M.H. która jak nikt nie widzi podkłada Ci świnię żeby za chwilę Ci zwrócić uwagę bo to taki typ, a gdy ktoś jest w pobliżu to udaje i jest milutka taka dwulicowa s..a .Na pytanie co robić bo jesteś nowy mówi ,że ją to nie obchodzi i tylko czeka aby popełnić błąd żeby Ci zwrócić uwagę-a jak tu pytać o coś skoro patrzy na Ciebie jakbyś rodzinę jej wybił (pewnie jak przyszła na kuchnię to umiała wszystko nikt jej nie uczył?-zapomniał wół....)i pomyśleć, że ludzie składają wypowiedzenia przez tą z....e.Jedna osoba może tak zniechęcić do pracy-masakra!

Katarzyna
@Nowa

(usunięte przez administratora) sprawa. A orientujesz się czy na tę osobę szły już jakieś skargi może? Bo może gdyby ktoś z góry się o tym skumał to rozwiązałby ten problem?

Nowa
@Katarzyna

Katarzyna-Wiesz zastanawiam się czemu trzymają taką osobę-może z powodu braku pracowników. Pomyliłam litery tam miało być M.A Z tego co wiem Pani M.A lubi mobingować innych i pewnie każdy to widzi a nikt nic z tym nie robi.Przykre to ale fakt jest taki ,że z tak toksyczną osobą normalnie nie da się pracować mimo dobrych chęci.

@Nowa

Bardzo nam przykro słyszeć, że mogła mieć Pani nieprzyjemne doświadczenie ale tez dlatego, że nie zatrudniamy nikogo o inicjałach ani M.H ani MA. Natomiast jesteśmy zaniepokojeni tymi informacjami - jeśli zdecyduje się Pani podzielić czymś więcej, proszę o przesłanie informacji na konto kadry@poziom511.com. Pozostajemy do dyspozycji by dogłębnie poznać problem.

zawiedziony

Niestety pracownicy na niskim poziomie jak na "poziom 511". Przydałyby się bardziej kompetentne osoby.

Bartek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Kriss

Znam to miejsce z trochę innej strony... sam byłem ich „klientem”. Ale sposób obsługi żenujący! Więc albo tym ludziom nie płacą, albo oni nigdy nie widzieli poziomu serwisu w hotelu ****, pewnie też nigdy przełożeni nie wysłali ich na żadne szkolenie... ale w sumie dobre maniery albo się ma, albo się idzie pracować do mięsnego (choć tu chyba tez już nie toleruje się takiego zachowania). Tymczasem nam nie sprzedano kawy w barze, bo nie mieli wydać, a terminala brak. I w sumie to mój problem, ze zachciało mi się espresso... szklanka w restauracji ze śladami szminki po poprzednim użytkowniku... ehh. Ale najbardziej załamuje pani Manager E. która nie oddzwania pomimo że w grę wchodzi pobyt większej grupy... bo po co? Ubolewam, bo miejsce fajne, ale niekompetentni ludzie to położyli.

Jacek

Idealnych firm nie ma ale też praca w firmie jest osób, które pracują dobrze.

Pracuje się dobrze w tym miejscu, umowa, najpierw zlecenie, potem na rok itd, jeśli komuś coś nie pasuje to przecież nikt go na siłę tam nie trzyma! Ludzie... Zawsze mnie śmieszą tacy internetowi cwaniacy, mądrale, ciekawe czy większość z Was była by taka wygadana w realnym życiu.

JOLA

A Ty chyba z Dyrekcji tak piszesz.Nie znam Tych co by chwalili procz Ciebie.

Cezary

Dobra firma to i praca też dobra. Czy to jest powód tej ciszy na wątku?

Jola
@Cezary

Chyba zartujesz...Jak ktos nie zasuwa to dobre opinie pisze..

JOLA
@Cezary

Cisze robia glupcy nie My tez tam pracowalam-nie myslcie,ze te opinie na NIIEEEEEE biora sie z palca..

anna

pracuje tam 10 osób które znam , sam miałam krótki epizod w tej firmie .zmieniał prace e względu na opuszczenie kraju .ale pracowałam w wielu firmach i nie spotkałam się z tak świetna atmosfera .ludzie wspaniali ,pomocni .nawet na pożegnanie dostałam mały upominek od dyrekcji.pensja na czas,stawka rynkowa,praca jak to gastro nie jest łatwa ,więc wiedziałam czego się spodziewać ...Polecam dwoma rękami .

Ciekawa

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem CV do Hotelu 511. Proszę o informację jak się tam pracuje, jaka umowa, stawki na h? Może wcale nie jest tak źle jak wcześniej zostało to opisane?

MILKA
@Ciekawa

Zależy na jakim stanowisku.JA TAM PRACOWAŁAM I PRAWDE MÓWIĄC NIE POLECAM ZAROBKI MASAKRA TEAM NIE ZBYT ZGRANY

Tom

dobre opinie to piszą chyba y tylko osoby tam pracujące które boją się zmian i wolą do emerytury robić bo szans na lepszze nie mają

Szanowni Państwo pracuję w hotelu Poziom 511 od samego otwarcia i nie zgadzam się z ani jedną negatywną opinią zamieszczoną przez Państwa powyżej, może najpierw popracujcie rzetelnie i dopiero piszcie wypowiedzi...szkoda mi was...jeżeli ktokolwiek zna się na hotelarstwie to wie, że hotel to ludzie i raczej nie da się stworzyć tak super klimatu ( i dobrych opinii ) bez przyjaznego i zadowolonego personelu...polecam się doszkolić. pozdrawiam

Dp

Zostałam okradziona przez recepcję w tak dobrym hotelu!!!!!!!!!!!!!zgubiłam portfel po czym odnalazła go jedna z Pań z recepcji,obiecala mi go odesłać. Mineło już 3 miesiące dalej go nie ma

SzczeryDion
@Dp

Dziwne ze zgubila Pani portfel i wykonala ponoc tylko jeden telefon aby go odzyskac. Portfel to istotna kwestia dokumenty pieniadze nalezalo by o niego sie upominac a nie olac sprawe i odezwac sie po 3 miesiacach. Chyba cis tu nie gra

J

No jeśli chodzi o Hotele to jest całkiem fajna praca, uważam, że nie ma co narzekać na to jak mają tutaj pracownicy, bo przypominam, że to własnie pracownicy tworzą klimat i atmosferę, jedyne co to że mają dobre pensje

Bzdury. Miejsce pracy bardzo dobre, fajna miejscówka, fajni ludzie, chce się tutaj przychodzić i pracować. Wynagrodzenie w czasie, umowa - jak komu odpowiada... Jestem zadowolona :]

Szczera

Prawda,,!!!! Pracowałam tam ponad 10 dni o umowie nie było mowy!!!!Z dnia na dzień odeszłam ani grosza nie dostałam!!!!!!!!Wspaniała kierowniczka stwierdziła,że skoro nie podpisałam do tej pory umowy o pracę to tak jakbym tam nie pracowała NIGDY!!!!!!Wyzysk ludzi !!!!!Nie zostawię tego tak

Zostaw merytoryczną opinię o Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa - Podzamcze

• Jak się pracuje w Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa?

Zobacz opinie na temat firmy Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa?

Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Bonerów 33
    42-440 Podzamcze