MSM - International Consulting Poland sp. z o.o

Kraków

Opinie o MSM - International Consulting Poland sp. z o.o

hanka

nie wiem co to konkretnie oznacza, ale firma została wykreślona z rejestru KRS. Jak dla mnie, to dość dziwne i chętnie dowiem się od kogoś, kto firmę zna, na jakim etapie są teraz i co dalej z MSM się będzie działo

Też pracowałem w tej firmie, nie zapłacili mi za 2 tygodnie ciężkiej pracy, m.in. całodobowego tłumaczenia podczas wyjazdu do Niemiec. Ledwo udało mi się wyprosić pieniądze na bilet powrotny do Polski! Nikomu nie radzę nawet zaczynać współpracy z tą firmą(usunięte przez administratora)

bimbom

specjaliści od dobrego wrażenia ale faktycznie szukający okazji jak się wyłagać i nie zapłacic

germanistka

Zgadzam sie z Toba. Pracowalam w tej firmie przez ostatni tydzien. Nie zawarli ze mna umowy, wykorzystali mnie i nie zaplacili za prace ktora dla nich wykonalam.Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!

nils.de

zgadzam sie z poprzednikami, OMIJAC Z DALEKA!!! dla zachowania swojego zdrowia psychicznego, nie miesci sie w ich słowniku

To oszuści, ich działalność jest mocno moralnie wątpliwa i podpadająca pod wszczęcie postępowania przez prokurture. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o MSM - International Consulting Poland sp. z o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSM - International Consulting Poland sp. z o.o