General Motors Opel Polska

Poznań

Opinie o General Motors Opel Polska

Sebek

Chciałbym zatrudnić się w firmie General Motors Opel Polska, czy ktoś wie, coś na temat prowadzonej rekrutacji. A może firma póki co nikogo nie potrzebuje?

JR

UWAGA OSZUŚCI !!! Przed zakupem zapytałem czy reflektory pasują do mojego samochodu podając rocznik model, silnik itp., otrzymałem pisemną odpowiedź że TAK. Po otrzymaniu przesyłki w dniu 5.05.2015 r. okazało się że reflektory nie pasują, są do innego modelu. W 14-tym dniu od otrzymania przesyłki 19.05.2015 r. zgłosiłem reklamację. Otrzymałem taką odpowiedź „Reflektory zostały sprzedane 04.05.2015. Chęć odstąpienia od umowy została zgłoszona 19.05.2015 , czyli w 16 dniu od sprzedaży towaru. W/g nowych regulacji, Klientowi przysługuje 14 dniowy termin na odstąpienie od umowy sprzedaży zawartej na odległość. Tym samym termin został przekroczony. Gdzie jest profesjonalizm Dealera Opel, gdzie byli panowie jak uczono w szkole matematyki?

;]

Jesli chodzi o mozliwosc awansu to prawdopodobienstwo wynosi 0%. Zarobki- 1300zł;] Chyba że jest się jakims bliskim znajomym kogoś wyżej postawionego w firmie. Spotkania przy Grillu?....Może 6 lat temu...a teraz to niestety nie ma czegoś takiego. Bony na święta? Tylko do 1 marketu, do wybranej z góry kasy i tylko w wybrane dni...po 3 latach pracy dostaje się bon o wartości 100 zł..po 10 latach bon o wartości 300.. Więc czy warto? Ocena należy do kazdego z was. [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

Praca w szpocie niezła ale brak możliwości rozwoju,na salonach o awans trudno (poprzyklejani do stołków)Z tego co słyszałem to na działach blach,mech sa równi i równiejsi trzeba wiedzieć komu dobrze rowa polizać,a po za tym gwiazdki,paczki,bony,jakieś spotkania przy grillu.wydaje mi sie że warto

Zostaw opinię o General Motors Opel Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Motors Opel Polska