malermester martin uggedal as

Alesound

Opinie o malermester martin uggedal as

alan

@suchy ja akurat na ten temat nic nie słyszałem, ale z okazji świąt raczej można liczyć na jakąś dodatkową premię a nie podwyżki. Jeśli jednak tak było to naprawdę nieźle :) A może wiesz, czy w najbliższym czasie firma będzie poszukiwała nowych pracowników?

Znacie firmę malermester martin uggedal as od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o malermester martin uggedal as - Alesound

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie malermester martin uggedal as