Opinie o Archigra w Oleśnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Archigra, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Archigra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archigra w Oleśnica

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Ola Nowy wpis

Pracuję w biurze Archigra od ponad półtora roku i jestem bardzo zadowolona. Panuje tu przyjazna atmosfera. Szefowa zawsze chętnie pomaga we wszystkich problemach związanych z projektami. Realizowane są różnorodne, większe i mniejsze projekty. Można zdobyć dużo praktycznej wiedzy. Wypłata jest zawsze na czas, zgodna z ustaloną kwotą, nie ma problemów z ustaleniem terminów urlopów i dogadaniem się w innych kwestiach.

Kazimierz Nowy wpis
@Ola

Wymienione zalety pracy w firmie, prawie identyczne, jak opisywane już wcześniej na forum. Tym bardziej szkoda, że brak jakiegokolwiek odniesienia do konkretnego pytania o warunki płacowe. Padały słowa o sporych wymaganiach wobec zatrudnionych, czy firma równie wiele ma do zaoferowania?

Aneta Nowy wpis

Widzę z Waszych opowieści że niby w porządku ale też bez szału, ponadprogramowo nic nie robią, tak? Żadnych benefitów itd. Szkoda, współcześnie to jednak się oczekuje czegoś więcej. A jaka umowa?

Kasia

Pracowałam w firmie ponad 3 lata, miła atmosfera, szefowa pomaga gdy się czegoś nie wie, można się wiele nauczyć, są różne projekty. Pracy jest sporo, ale za to na nudę narzekać nie można. Wypłata zawsze na czas, zgadza się z ustaloną kwotą.

Karen Nowy wpis
@Kasia

na jaką wypłatę można tam liczyć mają 5 lat doświadczenia?

Asia

@Kasia a czemu się zwolniłaś w takim razie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Archigra? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ola

Bardzo wymagający pracodawca. Kiedy tam pracowałam (2012)- dostawałam uczciwie umówioną kwotę, ale żadnych dodatków, urlop bezpłatny (działalność gospodarcza), możliwe, że teraz sprawy mają się inaczej. Zwolniono mnie nie podając powodu i uniemożliwiono skorzystanie z projektu do egzaminu na uprawnienia.

Jerzy

@anonymous, @Maciek, widzę, że jesteście zadowoleni z pracy tutaj, moglibyście napisać coś jeszcze? Piszecie o sporych wymaganiach wobec pracownika, to wiąże się też z docenieniem finansowym? Można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Napiszcie proszę coś jeszcze, każdy szczery wpis jest bardzo ważny dla ludzi odwiedzających ten wątek.

Maciek

W ARCHIGRA jest dużo pracy , różne projekty, szefowa pomaga jak czegoś nie wiesz . Teraz jestem na swoim i sam szukam teraz ludzi do pracy w zachodniopomorskim

anonymous

Pracowałem w tej firmie 3 lata i nie było żadnych problemów . Osiągnąłem duze doswiadcZenie i wiedze ale jako pracodawcy są bardzo wymagający wobec pracowników , bez żadnej ściemy i obijania się - tacy od razu wylatują .

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat przedsiębiorstwa Archigra w mieście Oleśnica, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Archigra - Oleśnica

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Archigra?

Zobacz opinie na temat firmy Archigra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Archigra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Archigra