AKCENTA CZ

Wrocław

Opinie o AKCENTA CZ

Paulina

witajcie, Czy na forum ,znajdzie się ktoś ,kto napisze jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Wchodzą na stronę internetową, można się z niej wiele dowiedzieć czym zajmuje się firma, jednak dobrze by było, gdyby ktoś z obecnych pracowników wtajemniczył nas w kwestie zatrudnienia w firmie i być może wie coś na temat ewentualnych zatrudnień?

wwa
@Paulina 08.08.2017 21:01

Przecież wszystko jasno jest opisane czym się firma zajmuje

szokers

A wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakaś oferta pracy chociazby na doradcę klienta? Jeżeli zarobki faktycznie są na poziomie 3 tysięcy złotych to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu wiedzą jak zadbac o przyzwoite zarobki.

Były współpracownik

Ładnie mówią na początku. Na papierze można dużo zarobić, ale jak przychodzi do konkretów, to rzeczywistość mija się z obietnicami. Pracujesz tylko na prowizji, bez zabezpieczenia jakiejkolwiek podstawy, a koszty trzeba ponieść. Zawsze znajdzie się powód do obniżenia prowizji. Własna działalność, ZUS, samochód, telefon, paliwo to około 2-3 tyś miesięcznie (duży teren do objechania) tak, że te 3 tysiące to ledwo starczą na koszty, a gdzie zarobek? W tej chwili są dużo lepsze oferty. Nie polecam

moto

wery
@moto 26.03.2016 22:59
chyba kpicie.Nie ma etatu, warunek własna działalność. Plany narzucone z góry. Jak nie zrobisz, to mało tego. Zapłacisz karę...

a ty w ogóle tam pracowałeś, czy tylko takie brednie piszesz bo gdzieś usłyszałeś? A nawet jesli pracowałeś to musisz być nieudacznikiem życiowym, proponuje kasę w Biedronce może tam się sprawdzisz

Zostaw opinię o AKCENTA CZ - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKCENTA CZ