Gimnazjum nr 1 im Ziemii Kujawskiej w Gniewkowie

Gniewkowo

Opinie o Gimnazjum nr 1 im Ziemii Kujawskiej w Gniewkowie

oburzona

Dziwną politykę kadrową prowadzi dyrektorka szkoły, właścicielka folwarku a nie państwowej instytucji. Zglasza (czasem) informację, że poszukuje nauczycieli do pracy w urzędzie pracy a gdy mieszkańcy miasta czy gminy idą złożyć podanie o pracę w ogóle nie przyjmuje i zbywa brakiem czasu. Ilu młodych absolwentów odprawiła już z kwitkiem. Są jednak miejsca dla ludzi po znajomościach tylko i wyłącznie i ludzi spoza miasta i to emerytów.

Zostaw opinię o Gimnazjum nr 1 im Ziemii Kujawskiej w Gniewkowie - Gniewkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gimnazjum nr 1 im Ziemii Kujawskiej w Gniewkowie