Ekolog Jarosław Bartkowski

Kraków

Opinie o Ekolog Jarosław Bartkowski

no i oczywiscie do reki najnizsza krajowa a reszta pod stołem. (usunięte przez administratora)

chata sasa

Ogólne Dramat! Straszna rotacja pracowników, wyzysk i nad godziny straszne jak przyjmuja mówia ze raz na czas a naprawde po 12-14 godzin a jak nie pasuje to wylot znajdzie sie powód. W tej firmie sa ludzie co musza(usunięte przez administratora) i tacy na których trzeba(usunięte przez administratora) moze ze 2 osoby spoko, kierownictwo dramat! N iby dobrze płaca ale szkoda nerwów i zdrowia. NIE POLECAM NIKOMU NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI.

Zostaw opinię o Ekolog Jarosław Bartkowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekolog Jarosław Bartkowski