Optivit

Opinie o Optivit

Martyna

Czy ktoś jeszcze jest w firmie? Taka cisza od miesięcy, że zastanawiam się czy warto interesować się pracą?

Alicja

Jak Firma transportowa 'Guliwer' przedstawia się na tę chwilę? Ostatnie komentarze są z ubiegłych lat. Jak od tego czasu rozwinęła się firma? Jakie zaszły zmiany? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Podzielcie się swoją opinią.

lechu

no i jak z pracą u nich, chyba nie ma za bardzo ofert?

zzz

zatrudnia każdego bo juz tyle osób przeżucili że nie ma w czym wybierać,kasa sie nie zmienia 2600 po negocjacjach ,10 godz w terenie, przysłowiową cegłe sprzedaż szybciej, i nie trzeba z tej firmy odchodzic bo sami Cie wyrzucą, pracy jest na 6 msc i wdrażania pomysłów tłumaczenia się u klientów , strasznie to upakarzajace, aha i PH jest odpwiedzialny za wszystko ,należnosci u dystrybutorów, zamówienia u dystrybutorow, wymianki,szkolenia i prezentacje PH itp

xxxx

Jutro jadę na rozmowę. Ile jest etapów? Jakie auta? Jaka kasę podać jak spytaja?

yyy

rekordzisci pracuja od 2 tyg do miesiąca,potem sami rzucaja tą robote bo po prostu tu się nieda pracowac, zreszta firma jest znana z tego że rotacja w ciągu roku jest na poziomie 40%,

xxx

żenada praca bez ipaqow- wracasz do domu i jeszcze godzinami wpisujesz zamówienia do systemu, potem raport z sieci, trasówki, inne raporty i wszystko ma byc wysłane max do 20. Czyli po pracy jest dalej praca czas dla siebie jest po godz 20. Bez laptopa nigdzie się nie możesz ruszyć z domu bo jak zapomnisz o raportach to zgroza. Produkt słabo rotujący z półki zrobisz dila u Pani X to możesz sie u niej pokazać za pare miesiecy bo to taki świetny produkt. Suplementy diety rewelacja Firma sam sobie strzela w kolano sprzedając taniej przez hurtownie Farmaceutyczne sklepy zielarskie tylko narzekają na ceny z detalu. Panuje tam ogromny pedantyzm więc jak jesteś sztywniakiem to polecam.

kolezanka

wiecie co ,że im nie wstyd t.ak płacić....pensja dla jednej osoby za mało a co mówić jak ktoś ma rodzinę....nie polecam ,żenada nie firma.....wstyd dla właściciela.....szkoda słow

ON

Ludzie z lekka nie poważni. Trudny, niereklamowany produkt który w nie najniższej na rynku cenie który chcą wepchnąć gdzie się tylko da. Stara kierowniczka, która nie ma życia prywatnego i po nocach wymyśla kolejne tabelki, raporty i maile. Nie pracowała jako handlowiec ale (z teorii) wie wszystko najlepiej. Sprawdza się powiedzenie: 1) M. ma zawsze racje! 2) Jak M. nie ma racji, patrz punkt 1 :) Kiepska podstawa (średnio 2600 brutto) i nikłe szanse na premie :)

Firma handluje ciezkim towarem do sprzedazy - pomimo, ze reklamowany. Telefonu sluzbowego nie wolno wylaczac na urlopie, w weekendy. Obecnie jest tam nowy kierownik ds. sprzedazy. Mlody i ma zryty [usunięte przez moderatora]. Pomimo pracy na ipakach - po powrocie do domu wypelniasz dodatkowo tabelki, raporty na kompie, robisz trasowki z obowiazkiem wyslania do godziny 20:00 Kasa mierna. Plyn do spryskiwaczy w samochodzie musisz sobie sam zrobic z plynu do mycia naczyn. Wszystko piszesz na mailu, ale zapomnij o konstruktywnej odpowiedzi i pomocy ze strony firmy.

Zostaw opinię o Optivit - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optivit