Opinie o empik school

rodooso

Miałem okazję byc tam na kursie, z efektów jak i z samego kursu jestem zadowolony, duży nacisk kładą na praktykę, dużo się gada, też same zajęcia są skonstruowane tak żeby uczyć praktycznych rzeczy, jak załatwianie spraw w urzędach, u lekarza, mi to pomogło jak wyjechałem za granicę, mialem obawy czy teoria się sprawdzi w praktyce ale nie miałem problemów z aklimatyzacją w nowym kraju

użytkownik zarejestrowany

koli
użytkownik zarejestrowany

Na temat tej firmy słyszałem wiele różnych opinii , ale zazwyczaj przewijała się ta , że z pieniędzmi, wynagrodzeniami nie ma tutaj problemów. To istotna sprawa dla wielu osób szukających zatrudnienia. @piter konsultantów sprzedaży znaleźli dość szybko

konsultantka

empik oszukuje i nie wypłaca premii. Najpierw obiecują za wykonanie planu 100% premii, a potem wypłacają 50% i każą się cieszyć ze dostaliśmy cokolwiek.

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie empik school?

Zostaw opinię o empik school - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie empik school