BUD-INŻ SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

Zgierz

Opinie o BUD-INŻ SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

leszek
użytkownik zarejestrowany

a nie wiesz co dokładnie stało sie @Furman... w internecie sa jakieś informacje o upadłości, to prawda, ale zastnawiam się jaki był tego powód. byli przedsiębiorstwem wielobranżowym, więc może mieli zbyt duży zakres usług po prostu, lepiej się skupić na jednej rzeczy... no i co teraz z pracownikami będzie...

Furman

No i właśnie ogłosili upadłość

Poznań

Uciekajcie jak najdalej od tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na pieniądze czeka się bardzo długo i wiecznie ich nie mają!!!!!!!!!!!!! Każdy ich rzekomo oszukuje a jak zadzwoni sie po swoje to jeszcze potrafią ochrzanić....!!!!!!!!!!! Masakra....życzę żeby jak najszybciej ogłosili upadłość!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Marek

Bud Inz kupe dziadostwa płatnik do bani....Płacą w terminie tym którzy mają układy albo wujków w WARBUDZIE.Uciekać od tej firmy jak najdalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babice

Najwidoczniej jesteś ze Zgierza albo okolic, popytajcie ludzi z innych regionów polski to usłyszycie prawdziwą opinie. W biurze między kierownictwem są jakieś rywalizacje o stołek prezesa a wszystko odbija się na pracownikach. Ostatnio prezes http://aros.pl/ksiazka/warszawa-ballada-o-okaleczonym-miescie-4 miał focha i wstrzymał na dwa tygodnie delegacje i oczywiście ludzie którzy pracują na Babicach nie dostali premi ot tak na święta . Ważne żeby oni mieli fajne święta, a ludzie to tam dadzą sobie rade. WESOŁYCH ŚWIĄT kochane kierownictwo.

Zostaw opinię o BUD-INŻ SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUD-INŻ SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE