Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k.?

Aż taka rotacja? No ale chyba ludzie przewijają się na własne życzenie i sami decydują o odejściu. Ile lat tu pracowłeś? Mogłeś się rozwijać tzn. szkolić i uczyć nowych rzeczy? A jeśli chodzi o awans to były możliwości?

Marcin Nowy wpis

Rotacja jak wszędzie, myślę że odpowiednie osoby trochę wyżej szybko weryfikują kto jest tam bo tak naprawdę jest. Ile lat wystarczająco by iść swoją inna droga nie palac za sobą mostów. Szkolić oczywiście nie brakuję szkoleni różnego rodzaju, uczyć w takiej branży z tak szybko rozwijającym się rynkiem i nowościami uczysz się każdego dnia beż przerwy. Awanse tak jak najbardziej jeśli masz haryzme, wiesz czego chcesz pokazujesz ze warto w Ciebie inwestować to nie musisz się martwić.

Ja bym się chętnie dowiedziała, ile szwaczka zarabia, ale i tapicer też. Może byśmy się z moim facetem we dwójkę zatrudnili :) Są bonusy dla dzieciatych, to można coś pomyśleć o tym ;)

PD

Bardzo porządna firma z dobrymi zarobkami, świetnymi ludźmi i profesjonalnym kierownictwem. Rodzinna atmosfera udziela się na każdym kroku. Szczerze polecam każdemu. Mimo krótkiego stażu będę miło wspominał. Serdecznie pozdrawiam.

Aplikowałeś do firmy Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Mariia

przeczytalam komentarze i jestem troche zakoczona widac ze ci ludzie nie pracowali w zlych zakladach ten jest super placone za wszystko uczciwie traktuja ludzi dobrze warunki naprawde super swietne imprezy dla pracownikow duzo rzeczy ktorych nie ma w wielu firmach jest co doceniac

Marlena

Praca dobrze płatna, bez większych spięć. Hala koszary pod kierownictwem Piotra oraz Ewy jest naprawdę fajna. Ludzie wiedzą co mają robić, jak zarządzać ludźmi, a także na spokojnie dogadać się w czasie jakichkolwiek niejasności. Większość pracowników na hali jak najbardziej pozytywni zawsze pomocni i uśmiechnięci. Pozdrawiam kierownictwo, a także Martę, Adriana, Michała, Kamila a także Patryka. :) No i resztę ekipy także.

Roman
@Marlena

Co to znaczy dobrze płatna? :) Bo nic to nie mówi... 3k? 5? 15? Jakiekolwiek kwoty możesz podać?

Marlena
@Roman

To zależy od twojego zaangażowania. Ludzie w tej firmie zarabiają od 3tys w górę. :)

@Marlena

No to, że w górę już super się zapowiada. Ale chyba jest jakiś taki optymalny max? Ile z pełnym zaangażowaniem można zarobić?

Mariia
@Natalia

osobiscie nie wiem ile max mozna ja za swoja prace dostaje uczciwe pieniadze jestem zadowolona z pracy pracowalam w zlych warunkach wiec ta prace doceniam

Czy pracownicy Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

krycha

no jasne, mamy majowkowe ogniska, wyjazdy na targi, a teraz nawet bal. kazdy znajdzie cos dla siebie.

maria

A jest w ogóle ktoś kto lubi bojowo nastawionych ludzi i chciałby widzieć ich w swoim zespole? Jakoś nie wydaje mi się, aby taka cecha była pożądana.

zenon lenon

Czy trzeba być pacyfistą by dostać pracę w tej firmie, czy przyjmują też bardziej bojowo nastawionych ludzi?

PR

Widzę komentarze piszą Ci którzy wylecieli z pracy za lenistwo, siedzenie w łazience i wieczny ból (usunięte przez administratora) , przychodzicie, nie dajecie nic od siebie a oczekujecie góry złota. Za wkład całego siebie nikt nie traci tam pracy ale jeżeli przychodzisz , marudzisz ,robisz z siebie gwiazdę oczekujesz że będą chodzić za Tobą na kolanach to się mylisz . Z tego co wiem firma się rozwija jak w każdej pracy są dobre i złe dni , atmosfera jest rodzinna, dajesz coś od siebie to pniesz się w górę, ciężka pracę się docenia to masz wtedy korzyści . Ci co piszą te negatywne opinie , pochwalcie się gdzie teraz jesteście? No właśnie jeżeli byś nie żałował odejścia bo na pewno straciłeś szanse przez samego siebie to byś głupot tu nie wypisywał/ła . Ogarnijcie się i pomyślcie nad sobą, bo jak się własnych błędów nie widzi to zawsze będzie się miało pretensje do innych o własne porażki . Elo

@PR

No i konstruktywnie wyjaśnieni zostali. Aż dziwne, że odzewu żadnego nie ma, chyba jednak wyszło na Twoje. Nie wiem skąd taki żal w ludziach nagle się bierze, ale to porażka jakaś. :/ A jeśli chodzi o tych leniwych w firmie to dużo takich stąd wyrzucali?

Jaka atmosfera jest między działami w Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k.?

mm

spoko jest. razem pracujemy wiec no raczej musimy miec dobry kontakt. normalni sa ludzie to i atmosfera na luzie

Justyna
@mm

Nie zawsze. Sporo osób pracuje razem i ma okropny kontakt. Dobrze, że u Ciebie git. A jak Twoim zdaniem zarobki

@Justyna

w firmie jest juz chyba ponad 200 osob wszystkim wiec nie dogodzisz. ja nie narzekam bo naprawde fajnie mi sie pracuje. a zarobki jak na Ostrode sa dobre.

@mm

Matko boska jak dużo. Chyba nie znasz tu wszystkich?

Gosia
@mm

Za dużo zastępców ludziom się pomyliło w głowie obgadywanie pracowników praca tylko tam dobra a reszta do dupy nie pozdrawiam (usunięte przez administratora)i!!!

@Gosia

nie wcinam sie w nieswoja robote bo sie na niej nie znam. nie wydaje mi sie zeby zatrudniali ludzi zeby zatrudniac. w kazdej firmie jest hierarchia dlaczego tutaj ma jej nie byc??? wiem co mam robic i to robie nie spiskuje nie wesze bo do niczego mi to niepotrzebne. polecam ta zasade bedziesz zdrowsza.

metiko

Emil, bo ile osób tyle opinii. Firma jest spora, zatrudnia ponad 100 specjalistów, pracujących na halach o powierzchni 3500 metrów kwadratowych. W 2013 roku wyprodukowali ponad 7500 kompletów tapicerek.

Mr
@metiko

Prawda bardzo dużo idzie tapicerek zwłaszcza na starej hali słyszałam od kolegów że robią jak beduini a (usunięte przez administratora) mówi że trzeba wszystko umieć żeby dała 50 gr żenada nie polecam

olo
@Mr

Jak (usunięte przez administratora)? :D No wybacz, ale tak bym siebie nienazwal. Starasz sie, pracujesz uczciwie = jestes doceniany. Niepracujesz, cwaniakujesz i leserujesz to czego mozesz oczekiwac? Podwyzki? Na jakiej planecie zyjesz? Wroc na ziemie.

Czy w firmie Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k. są regularne szkolenia pracownicze?

Jakieś są, zwłaszcza do obsługi maszyn. Widziałem że biurowi też jakieś maja, bo wtedy siedzą na naszej stołówce.

Roman
@pracownik

No szkolenia to zawsze duży plus... jeśli komuś się chce pracować :P A wiesz może czy do obsługi maszyn wezmą też kompletnego świeżaka?

maciek
@Roman

biora siwezakow wtedy ucza obskugi maszyny i ogolnie pokazuja stanowisko spoko praca. jest cieplo wesolo na glowe nie pada i placa na czas :D

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k.?

Kaska

Maja imprezy słyszałam ze to sa najlepsze balety maja też ogniska

Donek

a za co wyleciales??? ????nikt normalny nie pisze takich żali jezeli odszedl by sam ????

Niski kalafior
@Donek

Teraz są takie czasy , że lepiej jest aby wyrzucili pracownika ( bo odprawę jeszcze dadzą ) niż by sam odszedł .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie?

Donek

ja na pocaatek wyslalem civika

Arek

Czy firma na ten moment jest wypłacalna?

Wiktor

Taki spokój na forum to musi być fajna praca bo w przeciwnym wypadku wrzałoby , prawda?

n1

Dzień dobry, czy aktualnie są przyjęcia do pracy?

MONGOŁ

Zakład ciągle zamieszcza ogłoszenia z ofertami pracy oferującymi stabilne zatrudnienie i wysokie zarobki.(usunięte przez administratora). W ciągu ostatnich tygodni przewinęło się tam mnóstwo ludzi. (usunięte przez administratora)

Morfeusz

Zakładzik elegancki pieniążki nie najgorsze jak za taka pracę, warunki pracy luxus a jeśli chodzi o ludzi w Zakładzie to jak wszędzie masa (usunięte przez administratora) ców, ale też dużo naprawdę pracowitych i uczciwych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k. - Ostróda

• Jak się pracuje w Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k.?

Pacyfic Sp. z o.o. Sp. k.