Opinie o Wózki Dziecięce w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wózki Dziecięce, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wózki Dziecięce o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wózki Dziecięce w Zamość

Piotr Nowy wpis

Miła i fachowa obsługa . Duży wybór wózków dziecięcych i fotelików za rozsądną cenę . Polecam

KLIENT

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ! nierzetelna firma -> oferuje produkty, których nie ma na stanie i nie ma możliwości sprowadzić. Nie informuje o opóźnieniach, klient sam musi się kontaktować i dowiadywać o zamówienie. Po pierwszym kontakcie nie ma już możliwości skontaktować się z właścicielem -> wszystkie maile, telefony i sms pozostają bez odpowiedzi. Właściciel reaguje tylko na osobistą wizytę w sklepie w Zamościu co przy zakupach internetowych może być niemożliwe. Po rezygnacji z zamówienia zwrot gotówki w ostatnim dniu zgodnie z Kodeksem Cywilnym. Tragiczna współpraca i obsługa nie jest warta żadnych promocji. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Wózki Dziecięce - Zamość

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 233 060
  2. GoWork.pl 3 490 290
  3. olx.pl 3 219 750
  4. jooble.org 2 432 754
  5. indeed.com 2 324 052
Wózki Dziecięce
Przejdź do nowych opinii