PPU TEMIPOL KATOWICE

Katowice

Opinie o PPU TEMIPOL KATOWICE

Jako były pracownik szczerze odradzam pracę w tej firmie, przez lata nic się tu nie zmienia. Kadra niekompetentna, myśli tylko o własnym interesie i zysku mając pracownika za nic , płace niskie , za wyjątkiem kolegów pana prokurenta(prawie prezesa;)). Comiesięczne opóźnienia w wypłatach , praca w skandalicznych warunkach bhp, brak ubrań ochronnych , okularów, masek dla spawaczy , rękawic , narzędzi itd itp, ręce opadają

Zostaw opinię o PPU TEMIPOL KATOWICE - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPU TEMIPOL KATOWICE