Okno Koncept s.c.

Kraków

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 3 ocen.

Okno Koncept s.c.
6 3 6 1

Opinie o Okno Koncept s.c.

Natalia

Zachęcam do nowych wypowiedzi osoby związane z firmą Okno Koncept, z chęcią dowiemy się jak teraz ten pracodawca radzi sobie na rynku okien i drzwi. A może posiadacie informacje, co z aktualnym zatrudnieniem w tej firmie? Ten pracodawca oferuję sporo dodatków do płacy? Zachęcam was do odpowiedzi, nowe wątki na forum będą bardzo pomocne.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Okno Koncept s.c.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

erfg

@bójka mysle jednak ze najlepiej to jest sie przekonac samej ;)

Sylwia

Znakomita firma wykonane przez nich wskawki do drzwi ze szkła ornamentowego nadają niepowtarzalny chrakter mojemu domowi a do tego pięknie wygladają, jestem bardzo zadowolona z efektów pracy tej firmy, pracują w niej solidni fachowcy

Janka

Znakomita firma, proacują w niej znakomici profesjonaliści, bez najmniejszych problemów wykonali na moje potrzeby parapety i zamontowali je w moim domu, znakomita firma, polecam

Zostaw opinię o Okno Koncept s.c. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okno Koncept s.c.