Gastroprestige Krzysztof Florek

Nowy sącz

Opinie o Gastroprestige Krzysztof Florek

były

DRAMAT I TRAGEDIA TOTALNE DNO. ROBIENIE W KONIA KLIENTÓW JEST NA PORZĄDKU DZIENNYM. ZERO PROFESJONALIZMU W ZARZĄDZANIU. PIĘKNY SZERYF KRZYSZTOF W BLOND WŁOSACH (ZAFARBOWANYCH) NAJLEPIEJ UMIE ZAJMOWAĆ SIĘ SWOJĄ SEKRETARKĄ A NIE FIRMĄ. O DZIWO ŻE TO JESZCZE FUNKCJONUJE

łysy

ogolnie nie polecam wcisneli mi sprzet nie warty kasy co gorsza go nie wykorzystam uwazajcie na GOGUSIA skosza. opowiada bajki a na serwis czekalem 1 miesiac brak kultury szefostwa ogolnie nie polecam w zakopanym sie ludzie na nich wyznali i to wystarczy, rozmawiajac z serwisantami traktuja ich jak smieci brak kasy robota w nadgodzinach nieplatnych wieczne pretensje - handlowiec i wlasciciel alkoholik bo jak mozna nazwac rozmowe-spotkanie biznesowa jak od gosci czuc sake na kilometr na wejsciu

Zostaw opinię o Gastroprestige Krzysztof Florek - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastroprestige Krzysztof Florek