Can Agri

Dąbrówka

Opinie o Can Agri

Pracowałem i polecam. GPS jest ale jak wykonujesz swoją pracę nikt na niego nie patrzy. Trzeba naprawdę zasłużyć. Raportów prawie nie ma. Kierownik działu handlowego nie do końca kompetentny. Więc z jego strony luz. Jak robisz plan a są one (plany realne) dostajesz całkiem przyzwoitą kasę. W sezonie może być to nawet 1 i cztery zera. Poza sezonem troszkę mniej niż połowa kwoty wcześniejszej. Zasada nr jeden nie przegnij pały to i paliwo w prv wyjazdach i GPS nie stanowi problemu. Telefon masz kwotę do wydzwonienia masz. Jasno i klarownie. Ty masz wynik oni nie mają pytań.

Zostaw opinię o Can Agri - Dąbrówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Can Agri