Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego - Business Consultants - Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego - Business Consultants - Sp. z o.o.

jak
użytkownik zarejestrowany

klient_klient, jak to bez doświadczenia, przecież Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego – Business Consultants Sp. z o.o. rozpoczęło działalność w lipcu 1990r. i obecnie jest jedną z najdłużej działających firm konsultingowych na Wybrzeżu Gdańskim. Maja aż 26 lat doświadczenia!

klient_klient

potwierdzam przedmówce zenada jakich mało, pseudo firma bez doswiadczenia wiedzy i skutecznosci

zyzio

Ten post prawdopodobnie był pisany przez samo Biuro. Nie polecam firmy, prezes tej pseudo kancelarii lubi przedstawiać się za eksperta z zakresu prawa (co sugeruje już nazwa spółki), a prawnikiem nie jest, co więcej w spółce nie jest zatrudniony żaden prawnik. Profesjonalizm tej firmy jest wielce wątpliwy.

Zostaw opinię o Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego - Business Consultants - Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego - Business Consultants - Sp. z o.o.