neptun-trans ul.prostokątna 6b

Gdynia

Opinie o neptun-trans ul.prostokątna 6b

cert

jak u nich wyglądają zarobki, działają oni w ogóle

fanza fu czau

Potwierdzam kolegę wyżej, [usunięte przez moderatora]

dziadowska firma która działa tylko i wyłącznie na kłamstwie.nie ma kart paliwowych ani innych urządzeń które ułatwiają pracę kierowcy.przez całe niemcy jazda landówkami z ciągłym zastanawianiem się czy starczy paliwa czy jak to dwa debile mówią to pomyśl coś pan.dno dna,jedna wielka pomyłka ta firma. 20 lat temu lepiej firmy prosperowały,i ciągły brak kasy na wszystko łącznie z wypłatą.pozdrawiam CARINNIO.

Zostaw opinię o neptun-trans ul.prostokątna 6b - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie neptun-trans ul.prostokątna 6b