Opinie o auchan polska SP. z O.O.

isia
użytkownik zarejestrowany

Myślaam, że na trafie tu na istna skarbnice wiedzy na temat Auchan, dostalam propzycje pracy u nich w jednym z warszawskich marketów i mam zamiar pojsc na rozmowe,jednka chcialabym sie dowiedziec czy warto czy dają socjal? i czy wogole wynagrodzenie jest atrakcyjne

Kornwalia
użytkownik zarejestrowany

Aszolom bo tak mówimy u nas na Pradze z koleżankami. Pracujemy tam czasami na inwentaryzacjach i na kasach jak jest nam potrzebna kasa na bibki albo na wyjazd na wakacje. Organizacja do bani rzeczywiście ale do pracy blisko i zawsze potrzebują ludzi kiedy się nie zglosisz mówią " może od jutra" Pozdrawiam z kumpelam dzial personalny

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z auchan polska SP. z O.O. solidna, profesjonalna, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierną Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo zróżnicowana ze wzgledu na dużą rotacje pracowników Od jakiej stawki można negocjować pensję?-1350zł brutto Najbardziej podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.: kontakt z klientami,elastyczność godzin pracy umożliwiająca studiowanie Najbardziej nie podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.: podejście przełożonych do pracownika,anonimowość pracowników

SiaRrRa
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z auchan polska SP. z O.O. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaby . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przeważnie w porządku. Od jakiej stawki można negocjować pensję?1500 netto Najbardziej podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.:Bliskosc miejsca zamieszkania. Najbardziej nie podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.:Słaba organizacja pracy.

Zostaw opinię o auchan polska SP. z O.O. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie auchan polska SP. z O.O.