MS BROKER Nowakowska-Zając Margota

Opinie o MS BROKER Nowakowska-Zając Margota

Jan Zając

Bardzo dzielna dziewczyna, zna się na ubezpieczeniach i poznała się na ludziach. Ale jej wybaczam i żałuję że wpisałem wcześniej że masakra. Przepraszam .

masakra

Po prostu masakra. Omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw opinię o MS BROKER Nowakowska-Zając Margota - Tychy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MS BROKER Nowakowska-Zając Margota