delikatesy cezam

Tarnów

Opinie o delikatesy cezam

Warunki panujace w tym sklepie są obuzajace pracownicy pracuja w wodzie po kostki a przy tym wydobywajacy się smrod i ścieki z kratek kanalizacyjnych.Dziewczyny nie maja nawet czym sprztac bo nie moga się doprosic od prezesa mopa. Kiedyś sam im kupilem koncówke do mopa bo mi ich bylo szkoda jak myja ten sklep starymi szmatami.Same kupuja za wlasne pieniadze środki czystosci bo nie moga się doprosic od dyrektora tego sklepu o co kolwiek.Dzis byłem świadkiem jak zendlała tam staruszka zreszta się nie dziwkie duchota i smród tam tym sklepie panuje.Towar się rozpuszcza na pułkach z braku klimatyzacji a kto za to płaci????? pracownicy na inwentaryzacji!!!!. ja się pytam jak mozna tak upodlic parcownika??????. Ta sprawa nadaje się do telewizji !!!!!!!

Zostaw opinię o delikatesy cezam - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie delikatesy cezam