DARPOL DARIUSZ ZUGAJ

Kielce

Opinie o DARPOL DARIUSZ ZUGAJ

kamil

Opinia o Firmie Darpol Dariusz Zugaj może być tylko jedna Uczciwy ,pracowity ,ambitny człowiek o wielu zaletach . Pomagający ludziom na każdym kroku. WYPŁACAŁ PIENIĄDZE NA CZAS.

selko

maciek, myślę, że nie jest zawsze tak, że u nich będziesz miał problem z wynagrodzeniem. Podobno jest szansa na to aby mieć umowe na stałe

UWAGA ! OSZUST !

Jako wierzyciel (nie wiem czy jedyny, czy jeden z wielu), przestrzegam przed tym Panem - nie płaci swoich zobowiązań!

Zostaw opinię o DARPOL DARIUSZ ZUGAJ - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DARPOL DARIUSZ ZUGAJ