Opinie o Sarto Agencja Public Relations w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sarto Agencja Public Relations. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sarto Agencja Public Relations o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sarto Agencja Public Relations w Wrocław

Agencjonmmo

studiuje dziennikarstwo - tutaj to wogole sie czegos naucze czy lepiej jak poszukam innegho miejsca do pracy , mam ostatnio takiego pecha ze gdznie nie pojde na pratyki to sie okazuje ze tylko xeruje albo parze kawe a przeciez kazdy chce sie cczegos nauczyc :) prawda? nie mysle o kasie bo liczy sie dal mnie doświadczenie

gabi

@joka, ale Twój komentarz jest pozytywny czy negatywny, bo ciężko ocenić, co masz na myśli pisząc, że firma zrobiła na Tobie nie małe wrażenie?

joka

Na mnie firma Sarto zrobiła nie małe wrażenie, szczególnie na ich stronie zakładka napisali o nas, ma sporo odnośników.

Mirek

Ja jedyne ogłoszenie jakie znalazłem, to stanowisko Specjalista do spraw marketingu, myślicie, że warto? Te wystąpienia po angielsku to częste?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Krawcowa w firmie Sarto Agencja Public Relations? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
AlaBuster

Jasne. Musisz jedynie być kobietą. Ładną.

AlaBuster

Trochę powyżej 2k może dostaniesz, w zależności od doświadczenia i tupetu.

AlaBuster

Minęły prawie dwa lata odkąd nie pracuję w Sarto i chyba dopiero teraz zapominam pomału jaki to był koszmar. Nie idźcie tam, dla własnego zdrowia. Żadne pieniądze (chociaż tu akurat nie ma szału) nie są tego warte.

Koszmar, stres, [usunięte przez moderatora]

P.
@Kasia

Czy możesz powiedzieć coś więcej? Właśnie jestem po rozmowie - na pierwszy rzut oka wydają się konkretni(usunięte przez administratora)

lalo

Dokładnie.... zero perspektyw, atmosfera taka sobie, a właściciel... szkoda nerwów. Nie zamierzam podpisywać następnej umowy...

eEe

Rotacja jest tak niewiarygodna( [usunięte przez moderatora]

naklejka

Faktycznie musi być tam nieciekawie skoro co dwa tygodnie wystawiają w kółko te same oferty pracy.

Odradzam: stres, brak zaufania, brak rozwoju i perspektyw, niewiarygodna rotacja, słabe pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Sarto Agencja Public Relations - Wrocław

• Jak się pracuje w Sarto Agencja Public Relations?

Zobacz opinie na temat firmy Sarto Agencja Public Relations tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sarto Agencja Public Relations
1.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Czerniawska 2A lok. 26
    50-576 Wrocław