RB ROWEREK

Bytom

Opinie o RB ROWEREK

ba

szef po zadowodowce i jego synus ograniczony umyslowo, caly obraz firmy oceniajacy ludzi z wyzszym wyksztalceniem, omijac szerokim lukiem

seba

5 zl na godzine, kpina z ludzi

ona

pracowalam tam miesiac, zamiast wyplaty dostalam 200 zl za "szkolenie" ktore niby trwalo ten okres, zwykly wyzysk i zlodziejstwo!

ondre

Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów serwisu tej firmy, oraz chcących kupić coś w ich sklepie!!! Mają każdego w głębokim poważaniu. Nie liczcie na dobre wykonanie usługi. Kłamstwo i tumiwisizm to domena RB Rowerek!!!Poprostu za dobrze im się powodziło, bo jest boom na rowery....

Telimena

Za dokręcenie kilku śrubek, chcieli 80 zł, tłumacząc się, że tyle bierze lekarz. Bardzo drogie usługi, zły stosunek do klienta , lekceważenie go. W końcu nie byłam w przychodni zdrowia , tylko z prośbą o dokręcenie śrubek. Zaproponowałam 30 zł ... nie chcieli. Śrubki dokręcono mi w innym sklepie za 10 zł.

Ona

Nie polecam sklepu!! Jako osoba nie znająca się na na sprzęcie rowerowym jak i na samych rowerach nie otrzymałam żadnego doradctwa w doborze roweru najkorzystniejszego dla mnie... Z uwagi na to w błędzie zakupiłam rower na którym jak dla mnie jeżdzi się bardzo ciężko.... Nawet na zadawane pytania sprzedający nie byli zbyt uchylni by odpowiedź na nie.... Czysta żenada.

Zostaw opinię o RB ROWEREK - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RB ROWEREK