MODMART S.C. -MARTA I MARIUSZ KRZESIEWICZ

Białystok

Opinie o MODMART S.C. -MARTA I MARIUSZ KRZESIEWICZ

Aga

Pracuję w tej firmie od dawien dawna. Nigdy nie zauważyłam mobbingu a nerwy chyba bywają wszędzie. Zapomniałaś dodać w swojej opinii , iż firma istnieje już od 20 lat. Świadczy to jedynie o umiejętności jej prowadzenia. Zapomniałaś rownież dodać, iż jesteś rozżalonym pracownikiem, który został wyrzucony z pracy za nielojalność wobec firmy.

h2o

Ogólnie stresuje właścicielka.wszyscy w nerwach pracują.panuje mobbing.problemy robi ze wszystkiego.poniża pracowników.obraza.myśli ze jest doskonałą osoba ale w gruncie rzeczy nie umie prowadzić firmy.zenujaca osoba

Zostaw opinię o MODMART S.C. -MARTA I MARIUSZ KRZESIEWICZ - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MODMART S.C. -MARTA I MARIUSZ KRZESIEWICZ