Centrum Wywiadu Gospodarzcego Krzysztof Hassinger

Bielsko-biała

Opinie o Centrum Wywiadu Gospodarzcego Krzysztof Hassinger

Anna

Tragedia w działaniu na rynku , ułomność i brak profesjonalizmu nie potrafią odróżnić rodzaju zobowiązań kto wobec kogo jakie ma zobowiązanie . Działanie na granic czy też niezgodne z prawem.

Centrum Wywiadu Gospodarczego
@Anna 11.01.2016 20:38

Szanowna Pani Anno. Zamieszczona przez Panią na portalu gowork.pl opinia jest niestety anonimowa, pisana trochę chaotycznie, zawiera literówki. Nie mamy zatem informacji kim Pani jest – zleceniodawcą, aktualnym lub byłym dłużnikiem, a może po prostu naszą branżową konkurencją ? Prosimy, żeby skontaktowała się Pani z nami. Zapewniamy, że nasi współpracownicy przekonają Panią o swej fachowości i pomogą rozwiązać jakiś nurtujący Panią problem, z którym się Pani z pewnością boryka. Odwagi ! Kontakt znajdzie Pani na naszej stronie www.wywiad.pl . Pozdrawiamy. Zespół Centrum Wywiadu Gospodarczego Bielsko – Biała.

Zostaw opinię o Centrum Wywiadu Gospodarzcego Krzysztof Hassinger - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Wywiadu Gospodarzcego Krzysztof Hassinger